Lajme të tjera

Kronika e zezë

Shkup, grabitet taksisti 60-vjeçar

Shkup, grabitet taksisti 60-vjeçar

Një taksist 60-të vjeçar mbrëmë në polici ka denoncuar se është grabitur nga dy persona të panjohur. Siç kumtoi MPB, mbrëmë në orën 21:00 në SPB Shkup, S.K. (60) nga

Lajme të tjera

SHQIPERIA SOT

Qeveria Rama bën gati koncensionin 35 vjeçar për aeroportin e Kukësit, ja kush e kërkon

Qeveria Rama bën gati koncensionin 35 vjeçar për aeroportin e Kukësit, ja kush e kërkon

Qeveria ka hapur garën për koncesionin e aeroportit të Kukësit. Ka qenë bashkimi i shoqërive “Kastrati” dhe “T.M.D Systems që ka shprehur interes zyrtarisht duke kërkuar koncesionin dhe qeveria e

Lajme të tjera

Bota Sot

Vriten shefi i policisë dhe i inteligjencës afgane në Kandahar

Vriten shefi i policisë dhe i inteligjencës afgane në Kandahar

Tre zyrtarë nga provinca afgane e Kandaharit, u vranë sot nga rojet e tyre, në një sulm ndaj pjesëmarrësve në takimin e sigurisë, ndërsa tre amerikanë janë plagosur. Zëvendësguvernatori i

Lajme të tjera

SPORTI SOT

Lahm: Më kërkoi Barcelona, atje fitohej më lehtë Champions-i

Lahm: Më kërkoi Barcelona, atje fitohej më lehtë Champions-i

Philipp Lahm, ish-futbollisti i njohur i Bayern Munich dhe Gjermanisë, një nga lojtarët më të zgjuar për të kuptuar lojën e Pep Guardiolës, ka pranuar se Barcelona e donte në

REKLAMA

PARTNER

Maqedoni
20°
14°
Sat
12°
Sun
7°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE