Lajme të tjera

Kronika e zezë

Incident me thika në Haraçinë, një person i plagosur rëndë

Incident me thika në Haraçinë, një person i plagosur rëndë

Në Haraçinë dje personi R.B e ka sulmuar 19-vjeçarin E.R duke i shkaktuar të çara dhe pas sulmit ka ikur. Incidenti ka ndodhur dje në ora 15:30 në rrugën 10

Lajme të tjera

SHQIPERIA SOT

Kjo mund të jetë dita e fundit e plazhit në Shqipëri!

Kjo mund të jetë dita e fundit e plazhit në Shqipëri!

Shqipëria do të ketë kthjellime dhe vranësira kalimtare. Më pas kthjellimet fuqizojnë të gjithë territorin shqiptar, ndësa në orët e pasdites vranësira lokale shfaqen në zonat qëndrore dhe në zonat

Lajme të tjera

SPORTI SOT

Njihuni me kickbokserin 26 vjeçarë që po çmend rrjetet sociale me ushtrimet e tij (Video)

Njihuni me kickbokserin 26 vjeçarë që po çmend rrjetet sociale me ushtrimet e tij (Video)

Në një bisedë ekskluzive për portalin për sporte luftarake “ArenaRing”, ai ka njoftuar se synimi i tij është ngjitja në majat e këtij sporti. “Në moshën 16 vjeçare fillova të

KOMERCIALE

Loading...

Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
17°
11°
Tue
12°
Wed
17°
Thu
20°
Fri

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...