Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta, gjithashtu do të fryejë erë mesatare nga drejtimi i veriut.

Temperaturat maksimale gjatë ditës do të arrijnë deri 32 gradë celcius, ndërsa në Shkup temperaturat do të rriten deri 30 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Prej sot vijon periudhë me kohë të ngrohtë, kurse gjatë fundjavës temperaturat çdo kund do të jenë mbi mesataren.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2017 08:12

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat
15°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE