11 dite para finales, Ronaldo dhe Carvajal kthehen ne stërvitje me Realin

11 dite para finales, Ronaldo dhe Carvajal kthehen ne stërvitje me Realin

Zidanit i është kthyer tërë skuadra në stërvitje këtë javë.

Real Madrid e ka kompletuar skuadrën për herë të parë në stërvitje këtë javë para se të luaj kundër Villarreal në Estadio de la Ceramica të shtunën.

Në mesin e atyre që janë kthyer janë edhe Cristiano Ronaldo dhe Dani Carvajal që kanë stërvitur me shokët e skuadrës, e cila gjë do të të thotë s Zidane mund ta merr skuadrën me vete për ndeshjen e fundit në La Liga.

Kjo do të thotë që dyshja e rrezikshme do të jetë gati për finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev më 26 maj kundër Liverpoolit. /GazetaExpress/

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Maj 15, 2018 22:46
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...