16 vjeçarja nga Tetova njofton Policinë, i dashuri e ka shantazhuar

16 vjeçarja nga Tetova njofton Policinë, i dashuri e ka shantazhuar

Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja banore e fshatit Xhepçisht, në prani të babait të sajë, dje (6-shkurt) ka denoncuar ,,shantazh,, të cilën e ka kryer një 17- vjeçar nga lagja Drnovec-Poroj, me të cilin në shtator të vitit të kaluar, janë njoftuar nëpërmjet rrjetit social, njofton Gostivari Sot 

Duke iu kërcënuar, 17-vjeçari prej saj ka kërkuar dhe marrur stoli të llojllojshme prej arri.

Minoreni i denoncuar, menjëher është thirur në Stacionin policorë Tetovë, dhe punohet në zbardhjen
e plotë të rastit. Gostivari Sot 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 7, 2019 14:52

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.