23-vjeçari i Çegranit denoncon “zhdukjen” e gruas

23-vjeçari i Çegranit denoncon “zhdukjen” e gruas

Njëzetë e tre vjeçari I.D. nga fshati Çegran i Gostivarit, të enjten rrethë orës 11.00, ka denoncuar se më datë 6 qershor rrethë orës 01.00 pas mesnate nga shtëpia është larguar bashkëshortja e tij 22-vjeçare Xh.D.

Merren të gjitha masat dhe aktivitetet për zbardhjen e plotë të rastit dhe gjetjen e Xh.D. e paraqitur si e humbur.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 8, 2018 21:58

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
0°
0°
Mon
-4°
Tue
-1°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE