A ka menduar Shyhrete Behluli për një martesë të dytë? (VIDEO)

A ka menduar Shyhrete Behluli për një martesë të dytë? (VIDEO)

Ylli i muzikës popullore Shyhrete Behluli ishte protagonistja e radhës e rubrikës Kutia në emsionin Ndrrim i Natës në Klan Kosova.

Ajo ka treguar se tek vetja pëlqen sinqeritetin, ndërsa ka thënë gjithashtu se beson deri diku në fantazmë.

Këngëtarja e njohur e shumë hiteve nuk ka mundur të zgjedhë mes kënëgtarëve Sabri Fejzullahu, Sinan Vllasaliu e Ramadan Krasniqi se cili është më i mirë në këtë fushë.

Ajo ka treguar gjithashtu edhe kur ka qarë për herë të fundit dhe se a ka menduar për një martesë të dytë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 24, 2016 01:41

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA