Adriano: Spalletti, njeriu i duhur për Interin

Adriano: Spalletti, njeriu i duhur për Interin

Ish-sulmuesi i Inter Adriano e ka cilësuar skuadrën aktuale si stratosferike, dhe mendon se Luciano Spalletti është njeriu i duhur për këtë punë.

Braziliani do të jetë në shkallët e San Siro-s për ndeshjen e fundjavës ndaj Parma-s, një tjetër ish-ekip i tiji.

“Marrëdhëniet që kam pasur me Sacchi, Prandelli dhe klubin, që më ndihmuan të rritesha, më bënë një lojtar të denjë për Inter”, shprehet Adriano për FCInterNeës.

“Nga qyteti i Parmës më ka marrë malli për ushqimin, njerëzit dhe thjeshtësinë. Do të rikthehem shpejt, tani që jam përsëri në Serie A”.

“Fatkeqësisht nuk kam pasur mundësinë të shoh Inter në ndeshjet e para të sezonit, por i pashë nga afër në Pinetina dhe ka një skuadër stratosferike. Pashë punën e madhe të bërë nga klubi, gjithçka ka ndryshuar. Tani atmosfera është e bukur”.

“Kam parë edh Spalletti-n duke punuar dhe mendoj se është njeriu i duhur për të drejtuar Inter”, theksoi braziliani.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2018 20:19
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...