Ah Yllka, femra shqiptare e nxehtë vjen me foto në bikini

Ah Yllka, femra shqiptare e nxehtë vjen me foto në bikini

Anëtarja e Partisë Demokratike në Shqipëri, Grida Duma, është goxha e njohur dhe e vlerësuar në Kosovë. Jo vetëm për faktin që është politikane, por edhe si publiciste dhe një grua ku shumë mirë janë të gërshetuara bukuria dhe mençuria. Idhujtaria nganjëherë shkon deri në atë shkallë sa që të tjerët kërkojnë ngjashmëri me të.

Një rast të tillë e përbën edhe ky i vajzës nga Gjakova, Yllka Xerxa. Ajo në postimin e saj në rrjetin social Facebook, ka postuar një fotografimontazh të Dumës dhe të saj për të nxjerrë në pah ngjashmëritë, ku ka marrë pëlqime dhe komente. Ajo çka mbetet e paqartë është nëse pretendimet e Xerxes për ngjashmëri me Dumën janë vetëm në fizionomi apo edhe në rrafshin e njohurive. Të dhënat për Xerxen thonë se ajo është gjuhëtare, pastaj ka kryer një master në Marketing si dhe ka qenë koordinatore e Universitetit “Vitrina”.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 8, 2018 20:57
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...