Aida Husaj, shqiptarja që po çmend eventet e bukurisë në Gjermani (Foto)

Aida Husaj, shqiptarja që po çmend eventet e bukurisë në Gjermani (Foto)

Aida Husaj u zgjodhë Miss Shoqëruesja e dytë dhe MISS FOTOZHENIA në MISS GLAMOUR FACE WORLD në Gjermani. Bukuroshja Kosovare Aida HUSAJ është 20 vjeçare nga Peja dhe jeton në Holand dhe është përzgjedhur nga Shpejtim ZEJNELI për të përfaqesuar Kosovën në MISS GLAMOUR FACE WORLD 2018 në Berlin të Gjermanisë.

Në këtë garë bukurie kanë marr pjesë afër 30 shtete të botës dhe kanë vizituar vendet të bukura në Gjermani. Aida HUSAJ është përzgjedhur MISS FOTOZHENIA nga fotografët e botës dhe këtë titull ia ka dorzuar fotografi Italian Franco Caruana. Organizatori i garës Guenter Weig ka lavdruar Aida Husaj se është një bukuroshe CLASS dhe komplimente të tjera.

Juria profesionale Aida HUSAJ e zgjodhën MISS Shoqëruesja e dytë e MISS GLAMOUR FACE WORLD 2018. Menaxheri i saj Shpejtim Zeneli është i gëzuar se Aida HUSAJ ka fituar dy qmime dhe kushte besim të plot tek ajo. Prinderit e Aida Husaj u gezuan pa masë për fitoren e dy qmimeve. Për Aida HUSAJ kjo është hera parë e cila merr pjesë në gara bukurie në botë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 12, 2018 18:39
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
5°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...