Aksident i rëndë në afërsi të Ohrit

Aksident i rëndë në afërsi të Ohrit

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sonte pas orës 19 në magjistralen Ohër – Kërçovë në afërsi të fshatit Podmole.

Komunikacioni është ndërprerë, në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur ekipet e shërbimit të Ndihmës Mjekësore Emergjente dhe të policisë.

Sipas informacioneve fillestare ka viktima në aksident.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Nëntor 7, 2018 20:45

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.