Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda | FOTO

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda | FOTO

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit.

Një pjesë e trafikndarëses ka hyrë mes përmes automjetit gjatë përplasjes.

Shkak është mungesa e sinjalistikës dhe kushtet e këqija atmosferike.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 10, 2019 20:40
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.