Aksidentohet Adem Grabovci

Aksidentohet Adem Grabovci

Ish-deputeti i PDK-së, Adem Grabovci, ka pësuar një aksident komunikacioni, prej të cilit nuk është lënduar askush.

Njoftimin e ka dhënë vet Grabovci në profilin e tij në Facebook. “Sonte kam pësuar një aksident të lehtë. Por, fal Zotit nuk ka të lënduar. Pra, jam shënosh e mirë. Faleminderit për interesimin dhe shqetësimin e treguar. Përzemërsisht, AG”, ka shkruar Grabovci./KosovaPress/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 11, 2019 22:43
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.