Aksion i madh i policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Aksion i madh i policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Policia e Kosovës sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndërmarr aksion bastisjesh në kryeqytet. Aksioni është zhvilluar në rrugët “Shaip Spahia” në afërsi të varrit të presidentit Ibrahim Rugova.

Indeksonline ka qenë në vendin e ngjarjes, ku me këtë rast policia ka arrestuar një person.

Në ndërkohë, ne do t’ju sjellim detaje tjera nga ky aksion dhe motivet e tij.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 17, 2016 09:24

REKLAMA