Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri

Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri

Ylli i muzikës shqipe Albulena Ukaj ka paralajmëruar vetëm pak orë më parë projektin e saj të ri i cili pritet të jetë një mega këngë e shoqëruar edhe me videoklip në të cilin Albulena pritet të duket si një mbretëreshë e vërtetë. Tashmë të gjitha detajet janë gati ndërkohë që edhe xhirimet kanë filluar ndërsa pak ditë më parë një paralajmërim të ngjajshëm bëri dhe platforma shqiptare më e madhe ArkivaShqip ku pritet edhe të publikohet videoklipi i saj.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 12, 2018 22:02

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA