Ali Ahmeti uron Bekim Jasharin për suksesin që ka arritur në Skenderaj

Ali Ahmeti uron Bekim Jasharin për suksesin që ka arritur në Skenderaj

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka uruar Kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin për suksesin që ka arritur në këtë komunë që ai e udhëheq.

Ahmeti ka thënë se suksesi i Jasharit është sukses për secilin.

“Suksesi i Bekim Jasharit është sukses për secilin prej nesh. Urime Bekim, e mbara të priftë dhe dalsh faqebardhë”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Mars 12, 2018 20:59

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
1°
-0°
Fri
3°
Sat
5°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE