Ali Ahmetit i bllokohet rruga edhe në Gostivar ?!

Ali Ahmetit i bllokohet rruga edhe në Gostivar ?!

Agjenda e liderit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahemti ka pësuar ndryshim që në hyrje të Gostivarit, afër Qendrës për Kulturë ku pritet të mbahet takimi me qytetarët e Gostivarit, raporton Agjencia e Lajmeve Flaka.

Pa pritur, para veturës ku ndodhej lideri integrist Ali Ahmeti, është shfaqur një trumë qytetarësh të cilët ia kanë ndërpre rrugën.

Qytetarët e Gostivarit, pasi arritën ta neutralizojnë makinën ku ndodhej lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, me të dalur nga vetura, i kanë dhuruar buqeta lulesh, momente këto që u shoqëruan me duartrokitje.

img_2134

Pas këtij “incidenti” të papritur për Ali Ahmetin, ai bashkë me qytetarët që i dolën dhe ia ndërprenë rrugë, vazhduan drejt Qendrës për Kulturë ku dhe do të mbahet takimi me qytetarët e Gostivarit, i paralajmeruar për më ora 18:00. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Nëntor 17, 2016 17:51

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...