Art Abazi zbulon ‘talentin e fshehtë’, bëhet fotograf

Art Abazi zbulon ‘talentin e fshehtë’, bëhet fotograf

Por, së fundmi, Art Abazi ka zbuluar një tjetër talent të tij, e që është fotografia, duke bërë kështu që në mënyrën më profesionale t’i ruaj kujtimet përmes shkrpejeve, shkruan lajmi.net

Ka disa ditë që ai po publikon fotografi të ndryshme, duke nxjerrë në kuadra momentet më të bukura të ndonjë dukurie.

Madje, në Instagram është hapur një faqe @artabaziphotography ku janë vendsour disa nga fotot e bëra nga vet ai dhe siç duket do jetë vetëm një hap drejt këtij biznesi të ri.

Arti është lindur dhe rritur në një familje artistësh, pasi babai i tij është piktor i talentuar, prandaj nuk është i habitshëm fakti se ai ka talente të ‘fshehta’ që po i nxjerrë në pah!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 11, 2018 18:15

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA