Asim Gashi plot ritëm për verë, së shpejti do t’i publikojë 7 këngë në versionin ‘remix’

Asim Gashi plot ritëm për verë, së shpejti do t’i publikojë 7 këngë në versionin ‘remix’

Në këtë album, Asim Gashi ka riinterpretuar disa nga këngët më të njohura shqiptare dhe këtë gjë e bëri në formën më të mirë.

Por, të rejat nga ai në aspektin profesional nuk mbarojnë me kaq.

https://www.facebook.com/100007090337640/videos/2112625588983765/

Përmes një postimi të bërë në Facebook, Asimi ka njoftuar se do do t’i publikojë një remix me 7 këngë e që pritet të lansohet këtë të shtune.

Në videon e hedhur në këtë rrjet social, ai zbuloi pak nga këngët e zgjedhura, e që priten të na shoqërojnë gjatë gjithë verës.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 30, 2018 19:07
Loading...

PUBLICITET