Basha: Rama, grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj

Basha: Rama, grup të posaçëm për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj

Pak pasi Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi një deklaratë zyrtare për ecurinë e hetimeve për çështjen “Babale”, ku bënte me dije ndër të tjera edhe vënien nën hetim për kallëzim të rremë të deputetit të PD, Ervin Salianji, ka reaguar edhe kreu i PD, Lulzim Basha.

Përmes një postimi në “Twitter”, Basha shprehet se Edi Rama ka krijuar një grup për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj.

“Grupi i posaçëm që ka krijuar Edi Rama, për të mbrojtur familjen kriminale Xhafaj, duke falsifikuar prova e dëshmitarë dhe sulmuar këdo që rrezikon kriminelët”, shkruan Basha në “Twitter”.

Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 10, 2018 20:02

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
0°
-0°
Fri
3°
Sat
5°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE