Bayern nuk dorëzohet, sërish në sulm për Sane

Bayern nuk dorëzohet, sërish në sulm për Sane

Rihapet pista Leroy Sane për Bayern Munich. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit për shkak të një dëmtimi të rëndë që Sane pësoi në Superkupën e Anglisë ndaj Liverpoolit, mesa duket Bayerni nuk ka hequr dorë nga futbollisti i kombëtares gjermane dhe në janar do të bëjë çmos për të afruar Sane në skuadër.

Kësaj radhe raportohet që Bayern do të ofrojë më shumë para për të kryer me sukses operacionin Sane.

Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 10, 2019 08:21

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR
Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA