Bejta kujton miqtë dhe të kaluarën | FOTO LAJM

Bejta kujton miqtë dhe të kaluarën | FOTO LAJM

“Kolegët dhe miqtë janë të rëndësishëm në çdo periudhë të jetës”, kjo është porosia e postuar sot në proflin e tij të nënkryetarit të BDI-së dhe Kryetarit të Gostivarit, Nevzat Bejta në Fejsbuk, njofton Flaka 

Komentin Bejta e shoqëron me një foto të vjetër me miqtë e tij, ndër to edhe drejtori aktual i Gjimnazit të Gostivarit, Xhezi Kamberi. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 20, 2017 12:42

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE