Beqir Asani sqaron për kërrcënimin ndaj Naser Selmanit | VIDEO

Beqir Asani sqaron për kërrcënimin ndaj Naser Selmanit | VIDEO

Bekir Asani sonte në Click PLus në TV21 deklaroi se nuk ka asnjë problem me mediat dhe as me Naser Selmanin.

“Incidenti me policen nuk është dashur të bëhet kaq i madh, mediat e VMRO-së e lansuan këtë lajm dhe pa pritur doli edhe Naser Selmani me reagimin e tij. Pse reagoi Selmani, kur problem nuk ka qenë problem mes gazetarëve por mes policëve. Unë se kuptoj pse Naser Selmani ka hy në lojë. Se kam të qartë, ai gjykoi duke më quajtur kriminel dhe se e kam sulmuar policen dhe shumë gjëra tjera. Vëllai im ka reagua sepse ai ka ofenduar familjen për dicka që nuk është e vërtetë. Ai tha se unë jam mbi ligjin, bëjë cka të dua në Maqedoni e shumë gjëra tjera që skanë të bëjnë me të vërtetën. Unë e kam quajtur kriminel, unë kam respektë për gazetarinë por edhe për disa individë. Unë se kam kërcënuar Selmanin, por i kam thënë disa gjëra për të cilat ashtu mendoj”, tha ai i lidhur me skype në TV21.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Mars 13, 2018 22:06
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
7°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...