Besa Istrefi mohon se është në lidhje me Bllekin

Besa Istrefi mohon se është në lidhje me Bllekin

Një prej reperëve shqiptar këtë vit do të bëhet prindër për herë të parë.

Bëhet fjalë për anëtarin e grupit të njohur PINT-at, Bllekin, i cili njihet për disa hite të sjella ndër vite.

Këngëtari pritet të bëhet baba nga ish e dashura e tij e cila tashmë është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Mediat kanë raportuar se tashmë ai është në lidhje me modelen mitrovicase, Besa Istrefin, e cila këtë gjë e ka mohuar kategorikisht.

Ajo në një prononcim për Telegrafin ka pohuar se nuk ka asgjë të vërtetë dhe se çdo gjë po bëhet për klikime.

“Kjo nuk është e vërtetë. Bllekin e kam shok dhe asgjë më tepër. Nuk jam në lidhje me askënd. E gjitha po bëhet për klikime”, ka thënë modelja.

Ndryshe, Blleki është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 10, 2019 11:30
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.