Bexheti takoi përfaqesuesit e ekipeve fudbollistike nga Komuna e Sarajit | FOTO

Bexheti takoi përfaqesuesit e ekipeve fudbollistike nga Komuna e Sarajit | FOTO

Kandidati për kryetar komune në Saraj, Blerim Bexheti sonte realizoi takim me përfaqesuesit e ekipeve fudbollistike nga ky lokalitet, njofton Flaka.  

Temë e takimit ishte mundësia e mbështetjes së aktiviteteve sportive dhe klubeve që merren me sport nga ana e pushtetit lokal.

Bexheti dëgjoi sugjërimet e përfaqësuesve të klubeve sportive dhe u zotua që me ardhjen në postin e kryetarit, të merret me realizimin e kërkesave të tyre. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 11, 2017 22:43

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat
15°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE