Bombarduesi shqiptarë nxjer fizikun edhe në Brazil

Bombarduesi shqiptarë nxjer fizikun edhe në Brazil

Një nga meshkujt më tërheqës dhe më të suksesshëm si në futboll dhe biznes, Fatmir Hysenbelliu këto ditë të ftohta të fundit të dimrit po i kalon në plazhet ekzotike të Brazilit duke shëtitur kështu qytete të ndryshme atje e duke treguar njëkohësisht fizikun e tij shumë në formë. Krahas plazheve, Oni frekuenton edhe jetën e natës e duke mos lënë anësh edhe lëvizjen nëpër vende të ndryshme për të njohur sa më shumë kulturën braziliane.

28577070_1994228673939235_8076778332812005208_n.jpg

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 9, 2018 18:53
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
8°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...