Bujar Maloku nuk ka ndërmend të ndalet, ja hiti i ri (Video)

Bujar Maloku nuk ka ndërmend të ndalet, ja hiti i ri (Video)

Bujar Maloku me prejardhje nga Ferizaji por që 7 vite jeton dhe vepron në Zvicër, me muzikë ka nisur nga mosha 15 vjeçare duke qenë anëtarë i ansamblit të këngës dhe vallez Kastriotët në Ferizaj që nga viti 2001-2003.

Nga viti 2003 ai ka pauzuar në muzikë për të vazhduar karierën si futbollist ku vazhdon edhe më tutje në Zvicër të meret me futboll ende.

Projekti që prezantojmë në vazhdim është i pari i Bujarit por që tash e tutje do të sjellë edhe më shumë pas kontaktit të vënë me menaxherin e njohur Labinot Nuraj.

Klipi është publikuar nga ArkivaShqip dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 10, 2018 21:12
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...