Bukuroshja shqiptare ‘i shkel syrin’ Ronaldos

Bukuroshja shqiptare ‘i shkel syrin’ Ronaldos

Kampionati botëror mori dy ditë pushim, para se të vijojë me çerekfinalet, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për emisionin “Top Arena” në Top Channel, që vijon të sjellë lajme, analiza, diskutime e debate në lidhje me “Rusi 2018”.

Për t’ia shtuar edhe më shumë sharmin studios, ishte e ftuar edhe Miss World Albania, Joana Grabolli, që përveç bukurisë, tregoi se kishte informacione edhe mbi futbollin.

Bukuroshja shqiptare tha se është një fanse e portugezit Cristiano Ronaldo, ndërsa premtoi “besnikëri” ndaj tij, edhe nëse do të transferohet te Juventusi.

Kujtojmë që dy ditët e fundit mediat italiane dhe spanjolle kanë raportuar negociata të avancuara për transferimin e Ronaldos nga Reali i Madridit te Juventusi, për shumën e 100 milionë eurove.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 5, 2018 09:30
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...