Bukuroshja shqiptare pjesë e videoprojektit të reperit të grupit TBA

Bukuroshja shqiptare pjesë e videoprojektit të reperit të grupit TBA

Një videoprojekt që po bëhet gati nga një prej reperëve më të njohur të grupit TBA e që për momentin mbahet sekret emri i tij mirëpo xhirimet e videoklipit janë realizuar në qytetet zvicerane derisa pjesë e këtij projekti ai ka zgjedhur bukuroshen e njohur shqiptare modelen më të përfolur të momentit Bernadeta Nikollbibaj. E duke e ditur që është një nga femrat shqiptare më të përfolura kohës së fundit dhe shumë sfilatave dhe fotosesioneve të realizuara, definitivisht ky projekt i reperit të njohur do të del një videoklip i jashtëzakonshëm falë linjave perfekte që ka Bernadeta.

Driton Zenku
nga Driton Zenku Tetor 2, 2018 21:37
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.