Butrinti nuk e ka ndër mend të ndalet, paralajmëron një bashkëpunim

Butrinti nuk e ka ndër mend të ndalet, paralajmëron një bashkëpunim

Pas suksesit të “Alea”, Butrinti vjen në bashkëpunim Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri dy ditë më parë ka publikuar këngën “Alea”, e cila ishte dhurata që ai ka për bërë për fansat në përvjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv Ky projekti ka arritur që të kap milionin e parë dhe këtij suksesi i është gëzuar Butrinti i cili në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar diçka të re. “Solo edhe 1 MILION për veç 1 DITE. A thu çka ndodh kur t’vjen bashkëpunimi?”, ka shkruar Butrinti, por që nuk dihet me kë vjen. Butrinti nuk ka zbuluar detaje tjera rreth këtij projekti, mirëpo mbetet të shihet se me çka do t’i befasojë ai fansat.

Nevrij Ademi
nga Nevrij Ademi Korrik 5, 2018 09:20
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...