Çaj detoksifikues nga erëzat aromatike

Çaj detoksifikues nga erëzat aromatike

Bimët e zakonshme aromatike të cilat i përdorim në kuzhinë mund të shndërrohen në një çaj detoksifikues, të mirë, aromatik dhe bimor.

Thjesht vendosni një lugë çaji rozmarine, një trumzë, dhe një gjethe borzilok për ti zier sëbashku duke përfituar një lëng energjik, i dobishëm për pastrimin e mëlçisë dhe i dobishëm për stimulimin e sistemit imunitar, i cili është ende duke luftuar me sëmundjet e fund të dimrit.

Ju nevojitet:

Çaj rozmarine

Trumzë

Gjethe borziloku

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 22:24
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...