Kthehu në faqen kryesore

Destinacione turistike

Ksamili, parajsa e Shqipërisë

Ksamili, parajsa e Shqipërisë

Ksamili është i vendosur në jug të Shqipërisë përballë ishullit të Korfuzit, dhe ka një det të jashtëzakonshëm, por shumë pak njerëz e dinë këtë cep të parajsës në tokë. Ksamili është njëri nga bukuritë më të mëdha të Shqipërisë, madje

Lexo tërë artikullin
Ja pse duhet vizuar patjetër Dubai

Ja pse duhet vizuar patjetër Dubai

Dubai është një nga emiratet që formojnë Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ndoshta më i famshmi nga të shtatë emiratet. Pse? Sepse është më luksozi dhe ekstravaganti. Në më pak se tridhjetë vjet, Dubai ndryshoi nga një fshat i vogël

Lexo tërë artikullin

REKLAMA

PARTNER

Maqedoni
10°
19°
Fri
17°
Sat
13°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE