(Foto) Trendet e reja Pranverë-Verë 2018, e sigurt që nuk do tu zhgënjejnë!

(Foto) Trendet e reja Pranverë-Verë 2018, e sigurt që nuk do tu zhgënjejnë!

Trendet e reja Pranverë- Verë 2018 janë zgjedhje shumë të guximshme, të ndritshme dhe të bukura. Stilistët e shtëpive të mëdha të modës kanë prezantuar trended e reja që pritet të vijnë. Teksa sheh fotot vëmë re se disa prej

Lexo tërë artikullin
Qytetarët e Maqedonisë vitin e kaluar kanë marrë 2.3 miliardë euro kredi nga bankat

Qytetarët e Maqedonisë vitin e kaluar kanë marrë 2.3 miliardë euro kredi nga bankat

Është koha që shteti të fillojë të mendojë për një ligj mbi falimentimin personal, konsideron një pjesën e ekspertëve ekonomikë, pasi Banka Popullore e Maqedonisë njoftoi se për një vit huamarrja e qytetarëve u rrit me 9.2 për qind dhe

Lexo tërë artikullin
Trendi i fundit, syzet e stilit retro (FOTO)

Trendi i fundit, syzet e stilit retro (FOTO)

Lexo tërë artikullin
Keni nisur palestrën dhe nuk dini si të visheni? Ja disa këshilla të vlefshme [FOTO]

Keni nisur palestrën dhe nuk dini si të visheni? Ja disa këshilla të vlefshme [FOTO]

palestra mund të jetë vendi i duhur jo vetëm për t’u dobësuar e për të mbajtur trupin në formë, por edhe një pasarel mode. Intv ju sjell disa shembuj se si te visheni në orët tuaja të stërvitjes që të

Lexo tërë artikullin
Palltot “deve” nuk do të dalin kurrë nga moda! Ja modelet që do ti adhuroni…

Palltot “deve” nuk do të dalin kurrë nga moda! Ja modelet që do ti adhuroni…

Palltot “deve” nuk dalin kurrë nga moda dhe këtë gjë e dimë shumë mirë. Mjaafton që ju të kini një të tillë në garderobë dhe çështja e veshjes suaj u zgjidh. Është e sigurt që nënat tuaja e kanë patur

Lexo tërë artikullin
Çdo të katërtin mashkull e tradhton gruaja! Sigurohuni në mos jeni edhe ju ndër ta!

Çdo të katërtin mashkull e tradhton gruaja! Sigurohuni në mos jeni edhe ju ndër ta!

Edhe pse është fakt që femrat më pak bëjnë aventura jashtë lidhjes apo martesës, nuk bëjnë as ato përjashtim nga tradhtia. Siç tregojnë hulumtimet, çdo e katërta damë së paku një herë do të ketë aferë jashtë martesës Nga përvoja

Lexo tërë artikullin
Doni të dashurohen me ju? Ndiqni këto 5 këshilla!

Doni të dashurohen me ju? Ndiqni këto 5 këshilla!

Ka raste kur na pëlqen dikush por nuk e kemi iniciativën të mendojmë rrugën e duhur sesi të veprojmë për të filluar muhabetin. Ndodh që doni vërtet ta bëni dikë për vete por në ndonjë moment edhe mund të bllokoheni

Lexo tërë artikullin
Lëng qepe për të kontrolluar rënien e flokëve

Lëng qepe për të kontrolluar rënien e flokëve

Lëngu i qepës është një nga mjetet natyrore që falë efikasitetit të tij është në gjendje të kontrollojë këtë sëmundje. Vetitë e qepës pengojnë rënien e flokëve dhe në të njëjtën kohë luftojnë çrregullime të tjera të tilla si zbokthi,

Lexo tërë artikullin
Kombinimi i të kuqes dhe rozës, ideali për të nisur 2018-ën

Kombinimi i të kuqes dhe rozës, ideali për të nisur 2018-ën

Përzierja e dy hijeve të kundërta, të rozës dhe të kuqes, mund të jetë një zgjedhje e guximshme, por efekti kromatik që do të rezultojë mund të  ekstravagant dhe ju do ta pëlqeni me shikim të parë. Për shumë njerëz

Lexo tërë artikullin
Modelet e flokëve për 2018-ën

Modelet e flokëve për 2018-ën

Për modelet e flokëve 2018 tendencat sugjerojnë modele flokësh te shkurtër, me gjatësi të mesme por edhe shumë të gjata. Moda e flokëve 2018 flet për te guxuar  dhe për të eksperimentuar me look-un. Kështu modele si long bob, pixie

Lexo tërë artikullin

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
22°
21°
Fri
12°
Sat
13°
Sun
12°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE