Joanna Krupa relaksohet në Mikonos

Joanna Krupa relaksohet në Mikonos

Joanna Krupa është duke kuruar zemrën e saj të thyer, me diell dhe argëtim, në ishujt grekë, pasi pranoi se u ndie keq nga vendimi i burrit të saj për divorc, pasi kërkonte të kishin fëmijë. Modelja 38 vjeçare dhe

Lexo tërë artikullin
Rroba banje të çuditshme

Rroba banje të çuditshme

Nëse do të ekzistonte një çmim për rrobat e banjës më të çuditshme në botë disa persona padyshim që do të bëheshin pjesë e kësaj liste. Më poshtë janë disa prej këtyre “konkurrentëve”, foto të cilat do ju ndihmojnë që

Lexo tërë artikullin
Pool Slides, shapkat e verës

Pool Slides, shapkat e verës

Ato janë patjetër prej gome, të sheshta dhe komode dhe flasim për pool slides, modeli më i dashur i verës 2017. Shapkat klasike të pishinave apo të plazhit tashmë kanë zbarkuar dhe në qytet dhe kombinohen me veshje të shkurtra,

Lexo tërë artikullin
Verë, kujdesu për flokët në plazh

Verë, kujdesu për flokët në plazh

Diell, det, plazh dhe erë: janë kushtet ku qetësohemi gjatë pushimeve. E njëjta gjë ama duhet thënë dhe për flokët tanë. Ekspozimi i gjatë në rrezet e diellit i bën të ashpër dhe të djegur, era dhe kripërat e dehidratojnë

Lexo tërë artikullin
Të humbësh peshë në këtë vapë

Të humbësh peshë në këtë vapë

Të shfrytëzosh verën për të rënë në peshë, për të luftuar lodhjen dhe për të qënë në formë pa u lodhur është e mundur. Ja disa strategji se si ta arrini këtë: Uji- Pija natyrale pa asnjë kalori që lufton dhimbjen

Lexo tërë artikullin
Fustanë shalqinjsh për të shijuar verën | FOTO

Fustanë shalqinjsh për të shijuar verën | FOTO

E dimë të gjithë që tani është momenti i shalqirit. Dhe kjo jo vetëm për përzierjen me vodkën apo sallata. Njerëzit po veshin tani fustane shalqinjsh. Pra, diçka e tillë. Ata po e presin në formën e një fustani frutin

Lexo tërë artikullin
Katie Williams: Sekreti i trupit është tek balanca

Katie Williams: Sekreti i trupit është tek balanca

Aktorja australiane tashmë e famshme në filmin Ninja Warrior, thotë se nuk e dënon veten kur vjen puna tek dieta. Katie Williams, një ish atlete profesioniste, që ka më shumë se 30 mijë ndjekës në Instagram, thotë se çelësi është

Lexo tërë artikullin
Një zhytje mirëqënieje

Një zhytje mirëqënieje

Plazh, diell, ujë i kripur dhe hapësira të mëdha: deti ësht ëvërtetë një koncentrat të mirash, që i bëjnë mirë trupit dhe mendjes. Siç e dimë trupi jonë ka përbërës thelbësor ujin, dhe zhytja në këtë element transparent stimulon trurin

Lexo tërë artikullin
Patriote si Demi dhe Abigail

Patriote si Demi dhe Abigail

Demi Rose dhe Abigail Ratchford u bënë bashkë në një seri shkrepjesh “patriotike” për të festuar 4 Korrikun, ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Britanikja Demi, 22 vjeç ndihmoi kolegen e saj, Abigail, 25 vjeç për të festuar 4

Lexo tërë artikullin
Ndryshimi me dy filxhanë çaji në ditë

Ndryshimi me dy filxhanë çaji në ditë

Një nënë beqare ka humbur afro 50 kg duke rikthyer në linjat perfekte me një dietë shumë të thjeshtë. Gjithçka ajo ia dedikon çajit jeshil, duke treguar se konsumit normal të ushqimit ditor ajo thjesht i shtoi edhe 2 filxhanë

Lexo tërë artikullin