Pollogu “vlon”, me vallëtare, kamariere dhe këngëtare nga Shqipëria, Serbia e Bullgaria

Pollogu “vlon”, me vallëtare, kamariere dhe këngëtare nga Shqipëria, Serbia e Bullgaria

Pollogu “vlon”, me vallëtare dhe këngëtare nga Shqipëria, Serbia, Bullgaria dhe Mali i Zi. Kështu flasin të dhënat që posedojnë organet e rendit. Në aksinet e realizuara, Policia hasi 186 shtetase të huaja apo të Maqedonisë. Sipas statistikave policore, ky numër është

Lexo tërë artikullin
#Investigim | Apo shndërrohet Çairi në zonë krimi për larje hesapesh mes grupeve kriminele

#Investigim | Apo shndërrohet Çairi në zonë krimi për larje hesapesh mes grupeve kriminele

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë detaje në lidhje me incidentin e armatosur në Çair, ku dje rreth orës 17:15 janë dëgjuar të shtëna përballë shtëpisë së pleqve në lagjen Fushë Tophan.  “Sot rreth orës 17:15, në rrugën B.

Lexo tërë artikullin
#Investigim | “Ramstore Mall” i do shqiptarët si kileintë por jo edhe gjuhën e tyre | FOTO

#Investigim | “Ramstore Mall” i do shqiptarët si kileintë por jo edhe gjuhën e tyre | FOTO

Ramstore Mall – Shkup i do shqiptarët si kileintë por jo edhe gjuhën e tyre. Në aksione të ndryshme, kjo kompani reklamacionin e bënë vetëm në gjuhën maqedonase, shkruan Flaka.com.mk   Së fundmi, kjo kompani ka lansuar fushatën për zbirjte

Lexo tërë artikullin
#Investigim | Hipotekat bankare, shumë familje gostivarase humbasin pasurinë

#Investigim | Hipotekat bankare, shumë familje gostivarase humbasin pasurinë

Katër shtëpi, një banesa, ndërtesë, 8 lokale dhe 2 punëtori janë konfiskuar nga dy banka komerciale në qytetin e Gostivarit, njofton Flaka  Deri te konfiskimi i pronës, ka ardhur për shkak të moskthimit të kredisë që qytetarët i kanë marrë nga këto banka. Kjo

Lexo tërë artikullin
#Investigim | Birësimi i fëmijëve bonjak, vazhdon të mbetet tabu temë

#Investigim | Birësimi i fëmijëve bonjak, vazhdon të mbetet tabu temë

Birësimi apo adaptimi i fëmijëve bonjak, vazhdon të mbetet një tabu temë për banorët e regjionit të Gostivarit. Se është kështu flasin shifrat nga Qendra për Punë dhe Politikë Sociale në Gostivar, ku dhe nuk kanë regjistruar asnjë birësim brenda

Lexo tërë artikullin
#Investigim | Ky lypës është një mashtrues i madh

#Investigim | Ky lypës është një mashtrues i madh

“Ky person është maqedonas, ka veturë, ka shtëpi të mirë, para, disa vetura. Ai ka rrahur një nënë tetovare sa që e humbi vetëdijen derisa arritëm ta shpëtojmë. Ky lypës nuk meriton lëmoshë nga shqiptarët”. Ky denoncim është bërë nga

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...