Evakuohet një ndërtesë në Aerodrom, panik te banorët

Evakuohet një ndërtesë në Aerodrom, panik te banorët

Banorët e ndërtesës “Kuzman Josifovski Pitu”, numër 15 në lagjen Aerodrom janë evakuuar pas denoncimit se në hyrje të ndërtesës është ndjerë erë e fortë dhe djegie në sytë. Policia, Njësiti i Zjarrfikësve dhe Ndihma e Shpejtë janë thirrur në

Lexo tërë artikullin
Të gjitha provat në duart e Prokurorisë Publike

Të gjitha provat në duart e Prokurorisë Publike

Në kërkim të detajeve të reja rreth vrasjes s makabre që ndodhi të premtene kaluar në afërsi të Prilepit, gazeta KOHA sot kontaktoi MPB dhe organet e drejtësisë. Si merret vesh, të gjitha material dhe dosjet e personave rreth vrasjes

Lexo tërë artikullin
Vjedhje në një agjenci për transferimin e parave në Tetovë, arrestohen katër persona

Vjedhje në një agjenci për transferimin e parave në Tetovë, arrestohen katër persona

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se pas aktiviteteve të ndërmarra ka zbardhur vjedhjen që ndodhi dje rreth orës 09:00 në një agjenci për transferimin e parave në rrugën “Ilindenska”. Nga Policia e Tetovës thonë se janë arrestuar

Lexo tërë artikullin
Detaje tronditëse për ngjarjen e fundit në Manastir

Detaje tronditëse për ngjarjen e fundit në Manastir

Prokuroria e Prilepit ka ngritur padi penale kundër E.T (24) nga Manastiri, i punësuar si polic në stacionin policor në Manastir, për shkak të ekzistencës së bazës së dyshimin për kryerjen e veprës penale, “vrasje” e paramenduar dhe e dënueshme

Lexo tërë artikullin
Detaje nga vrasja në Manastir

Detaje nga vrasja në Manastir

Ministria e Punëve të Brendshme sot konfirmoi se mbrëmë rreth orës 02:00 nëpunësit policorë nga SP Prilep dhe SPB Manastir e kanë arrestuar 24-vjeçarin E.T. nga Manastiri, nëpunës policor, të shkak të dyshimit të bazuar për vrasjen e 36-vjeçarit. Zëdhënësi

Lexo tërë artikullin
Sulmohet fizikisht një polic në Gazi Babë

Sulmohet fizikisht një polic në Gazi Babë

Një polic zyrtar nga stacioni policor Gazi Babë ka qenë i sulmuar fizikisht mbrëmë nga një person i panjohur. Sulmuesi është arrestuar dhe dërguar në stacionin policor. Më 13.09.2018 në orën 2:40, zyrtari policor nga stacioni policor Gazi Babë ka

Lexo tërë artikullin
Policia “dridh” Tetovën, arrestohen 11 persona për drogë

Policia “dridh” Tetovën, arrestohen 11 persona për drogë

Shkon në 11 numri i të arrestuarve në operacionin policor anti-drogë , të nisur një natë më parë. Burime policore thonë se operacioni do të vazhdoj, dhe në qendër të tij janë përdorues dhe trafikantë të lëndëve narkotike. Një operacion

Lexo tërë artikullin
Incident në një çerdhe në Butel të Shkupit, prindërit nxjerrin armët

Incident në një çerdhe në Butel të Shkupit, prindërit nxjerrin armët

Një incident mes dy prindërve është regjistruar gjatë ditës së djeshme në hapësirat e çerdhes “11 Tetori” në Komunën e Butelit. Sipas policisë në këtë incident janë përfshirë dy persona Z.XH dhe B.Z, të cilët për shkak të mosmarrëveshjeve paraprake

Lexo tërë artikullin
Incident në një çerdhe në Butel, prindërit nxjerrin armët

Incident në një çerdhe në Butel, prindërit nxjerrin armët

Një incident mes dy prindërve është regjistruar gjatë ditës në hapësirat e çerdhes “11 Tetori” në Komunën e Butelit. Sipas policisë në këtë incident janë përfshirë dy persona, të cilët për shkak të mosmarrëveshjeve paraprake para fëmijëve dhe të punësuarve

Lexo tërë artikullin
Tetovë, vetura përplas një fëmijë

Tetovë, vetura përplas një fëmijë

Vetura ka goditur një fëmijë të moshës dhjetë vjeçe dhe e ka lindur rëndë, pasditen e djeshme në qytetin e Tetovës, informon Koha. Sipas SPB – Tetovë, fatkeqësia ka ndodhur në orën 10 e 40 minuta në rrugën 109. Vetura

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
16°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...