Tetovë: Nga pakujdesia pëson këmbësori 13 vjeçar

Tetovë: Nga pakujdesia pëson këmbësori 13 vjeçar

Në rrugën “APJ” në Tetovë, 60-vjeçari me inicialet D.B. me veturën e tij “Opel Kadet” ka goditur një këmbësor 13-vjeçar nga Tetova, njofton Flaka.  Nga goditja, fëmija ka pësuar lëndime dhe me një automjet tjetër është transportuar në Spitalin Klinik

Lexo tërë artikullin
Droga, në 12 vjet janë dënuar mbi 700 trafikantë e kultivues

Droga, në 12 vjet janë dënuar mbi 700 trafikantë e kultivues

Për 12 vjet në Gjykatën e Krimeve të Rënda janë shpallur fajtorë për trafik droge 700 persona. Sipas kreut të kësaj gjykate, këto shifra tregojnë se Shqipëria vijon të jetë një problematike për drogën jo vetëm si vend origjine. “Nga

Lexo tërë artikullin
Tetovë-Falisht: Përplasen furgoni dhe makina – 6 të lënduar

Tetovë-Falisht: Përplasen furgoni dhe makina – 6 të lënduar

Dje në rrugën lokale Tetovë-Falisht një furgon “Ford Transit” i drejtuar nga 17-vjeçari nga Tetova A.Z. dhe një makinë “Opel Vectra” e drejtuar nga Z.B. 34-vjeçar nga fshati Strimnicë i Tetovës, janë përplasur dhe për pasojë janë lënduar 6 persona,

Lexo tërë artikullin
Në oborrin e shkollës policia gjen lëndë narkotike

Në oborrin e shkollës policia gjen lëndë narkotike

Dje rreth mesditës, në oborrin e Shkollës Fillore “Goce Dellçev”, respektivisht në afërsi të derës hyrëse të sallës sportive, te shkallët, punonjësit e Stacionit policor të Gostivarit, kanë gjetur dhe sekuestruar 14 pako me materie të panjohur bari, peshore digjitale,

Lexo tërë artikullin
Kërçovë, humb jetën një banor i Shkupit

Kërçovë, humb jetën një banor i Shkupit

Një shkupjan ka humbur jetën në një fatkeqësi bizare mbrëmë rreth orës 3 pas mesnate në fshatin Drugovë të Kërçovës, kur në një shtëpi të huazuar ka rënë në shkallët e betonit. Sipas të dhënave të policisë, bëhet fjalë për

Lexo tërë artikullin
Asgjësohen 28 mijë rrënjë kanabis në Vlorë dhe Sarandë

Asgjësohen 28 mijë rrënjë kanabis në Vlorë dhe Sarandë

Më shumë se 28 mijë rrënjë kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar në Sarandë dhe Vlorë nga policia. Fillimisht, policia e Sarandës në bashkëpunim me Policinë Kufitare, gjatë kontrollit të përbashkët për evidentimin e kultivimit të bimëve narkotike, në vendin

Lexo tërë artikullin
Kavadar: Gruaja burrit, edhe dajak edhe padi penale

Kavadar: Gruaja burrit, edhe dajak edhe padi penale

46 vjeçari me inicialet T.I nga Kavadari, mbrëmë në Stacionin policor në Kavadar ka parashtruar padi penale kundër gruas së tij, njofton Flaka.  Siç ka shpjeguar ai në policinë, bashkëshortja e tij 41 vjeçare me inicialet Z.I., ka hyrë në

Lexo tërë artikullin
Tetovë: E përplas këmbësorin 76 vjeçar dhe ikë nga vendngjarja

Tetovë: E përplas këmbësorin 76 vjeçar dhe ikë nga vendngjarja

Mbrëmë rreth orës 23, në rrugën “Ilindenska” në Tetovë, ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një automjet “Golf” me targa të Tetovës, drejtuar nga një i person deri më tani i panjohur, i cili menjëherë është

Lexo tërë artikullin
Tetovë: Një grup prej 15 personash, sulmojnë tre shokë

Tetovë: Një grup prej 15 personash, sulmojnë tre shokë

Mbrëmë në Tetovë, gjysëm ore para mesnatës, një grup prej 15 personash, kanë sulmuar fizikisht nëntëmbëdhjetëvjeçarin me inicialet P.D. dhe dy shokët e tij. Rastin në polici, rreth orës dy pas mesnate e ka raportuar P.D. ndërsa incidenti ka ndodhur

Lexo tërë artikullin
Greqi, aksidentohen rëndë në punë dy vëllezër nga Shqipëria

Greqi, aksidentohen rëndë në punë dy vëllezër nga Shqipëria

Një aksident gjatë punës ka plagosur rëndë dy vëllezër shqiptarë në ishullin e Kretës. Ngjarja ndodhi paraditen e së hënës, në lagjen “Proeksoki”, në periferi të kryeqendrës së ishullit, Irakleio, në momentin që dy shqiptarët dhe dy kolegë të tyre

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
16°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...