Në Shkup dje 17 aksidente dhe 15 të lënduar

Në Shkup dje 17 aksidente dhe 15 të lënduar

Në rajonin e qytetit të Shkupit dje kanë ndodhur gjithsej 17 aksidente, prej të cilave gjashtë janë me pasoja  të dëmeve materiale, tetë janë me pasoja të lëndimeve trupore, në të cilat me lëndime më të lehta kanë kaluar 12

Lexo tërë artikullin
Çifti i vdekur në pyll, gruaja që ishte me Madanin dyshohet se është nga Kosova

Çifti i vdekur në pyll, gruaja që ishte me Madanin dyshohet se është nga Kosova

Teksa Agim Madani, u identifikua prej fotove të fëmijëve që kishte me vete, mbetet ende mister gruaja që u gjet e vdekur bashkë me të. Eshtrat e tij, bashkë me të gruas që ndodhej me të, janë dërguar për ekzaminim

Lexo tërë artikullin
Në Tetovë automobili godit motoçikletën – dy të lënduar lehtë

Në Tetovë automobili godit motoçikletën – dy të lënduar lehtë

Dje pasdite rreth orës 16 e 30 minuta, në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë ka ndodhur aksident trafiku në të cilën janë përfshirë një automobil i markës “Passat variant” me targa të jashtme drejtuar nga 28 vjeçari nga Bogovina me

Lexo tërë artikullin
Vjedhje në Pallaticë të Tetovës

Vjedhje në Pallaticë të Tetovës

Dje pasdite, ndërmjet orës 18 dhe 22, persona deri më tani të panjohur kanë kryer vjedhje të rëndë në shtëpinë e 35 vjeçares me inicialet H.N. nga fshati Pallaticë e Tetovës, njofton FLAKA.   Nga SPB – Tetovë, njoftojnë se

Lexo tërë artikullin
Dje, 11 aksidente në Shkup

Dje, 11 aksidente në Shkup

Në rajonin e SPB-së Shkup dje kanë ndodhur gjithsej 11 aksidente, prej të cilave katër janë me pasoja dëme materiale, ndërsa gjashtë janë me pasoja lëndime trupore, në të cilat me lëndime më të lehta kanë kaluar gjashtë persona. Inspektori

Lexo tërë artikullin
Ngjarja misterioze në Tropojë, burrë e grua u gjetën të lidhur me litar

Ngjarja misterioze në Tropojë, burrë e grua u gjetën të lidhur me litar

Të izoluar në mes të pyllit, prej më shumë se gjashtë muajsh të vdekur. Një vendngjarje krejtësisht misterioze. Kufomat e dekompozuara të një mashkulli dhe femre u gjetën një ditë më parë në vendin e njohur si “Roga e Kermes”

Lexo tërë artikullin
Vetëvrasje në Kumanovë

Vetëvrasje në Kumanovë

Sot në mëngjes në orën 08:20, qytetarët në policinë e Kumanovës kanë denoncuar se në kalldërmën e një ndërtese, në rrugën “Dimitrije Tucoviq” në Kumanovë është gjetur trup i pajetë i një burri të rritur. Policia ka kryer ekspertizë dhe

Lexo tërë artikullin
Aksident i rëndë në Shkup, vdesin dy persona

Aksident i rëndë në Shkup, vdesin dy persona

Dy vëllezër kanë humbur jetën në një aksident trafiku, që ka ndodhur pasditen e sotme vonë në rrugën “Hristo Tatarcev” në komunën e Kisella Vodës në Shkup. Makina “Renault 19” në mënyrë të drejtpërdrejtë është përplasur më një autobus të

Lexo tërë artikullin
Vlorë, asnjë rezultat nga kërkimet për 23-vjeçarin

Vlorë, asnjë rezultat nga kërkimet për 23-vjeçarin

Operacionet e kërkimit për trupin e 23-vjeçarit nga fshati Poro i Vlorës kanë vazhduar edhe këtë të shtunë, duke hyrë në ditën e katërt, por sërish pa dhënë rezultat. Polumbarët e RENEA-s kanë zhvilluar kërkim përgjatë shtatit të lumit Vjosë,

Lexo tërë artikullin
Ekstradohet nga Roma i kërkuari për vrasje

Ekstradohet nga Roma i kërkuari për vrasje

Është ekstraduar mbrëmjen e kësaj të shtune nga Roma në Tiranë shtetasi Klaidin Bitraj, i kërkuar nga drejtësia shqiptare për vrasje. Burime policore zyrtare bëjnë të ditur se, Bitraj akuzohet për vrasjen e shtetasit me inicialet V.M, në janar të

Lexo tërë artikullin