Policia e Tetovës arreston 3 persona, u gjeti kokainë në makinë

Policia e Tetovës arreston 3 persona, u gjeti kokainë në makinë

Sot rreth orës 04 e 30 minuta, në fshatin Pallçisht i Poshtëm i Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori pëe punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin S.Sh., 22-vjeçarin A.R. 27-vjeçarin A.S. nga fshatrat Kopanicë e Shkupit dhe Bojanë

Lexo tërë artikullin
Incident i armatosu në Shkup, plagoset një person

Incident i armatosu në Shkup, plagoset një person

Një person është lënduar në një incident të armatosur që ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Ordan Çopella” në Shkup. Nga MPB-ja informuan se personi i lënduar është dërguar në Spitalin e përgjithshëm për sëmundje kirurgjikale “Shën Naumi i

Lexo tërë artikullin
Rrehen vajzat në Çair

Rrehen vajzat në Çair

Dje (02.10.2019) në ora 13 e 30 minuta, një vajzë 14 vjeçare është rrahur fizikisht nga një grup vajzash të gjitha poashtu të moshës 14 vjeçare, njofton MPB. Rastin në polici e ka paraqitur babai i 14 vjeçares së sulmuar

Lexo tërë artikullin
Bie ballkoni i banesës në Shkup ku ishte babai me tre fëmijët e vegjël

Bie ballkoni i banesës në Shkup ku ishte babai me tre fëmijët e vegjël

Dje rreth orës 18 e 30 minuta në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” është sjellur me lëndime 23 vjeçari me iniciale E.K. dhe tre fëmijët e tij në moshë 6, 3 dhe 2 vjeçare. Policia ka dalë në vendin e

Lexo tërë artikullin
Mbollën 1 milion paund hashash në Angli, 7 shqiptarë të arrestuar

Mbollën 1 milion paund hashash në Angli, 7 shqiptarë të arrestuar

7 persona janë arrestuar nga Policia Cleveland pasi kishin mbjellur drogë me vlerë 1 milion paund. Sipas gazzetelive.co,uk bëhet me dije se policia ka konfiskuar si provë sasinë e drogës, 2 automjete dhe 10,000 paund para kesh. Policia e Cleveland

Lexo tërë artikullin
Tetovë, arrestohet për shkak të dyshimeve se ka kryer disa vjedhjeve të rënda dhe vjedhje

Tetovë, arrestohet për shkak të dyshimeve se ka kryer disa vjedhjeve të rënda dhe vjedhje

Pjestarë të policisë nga SPB Tetovë, dje (30- shtator) rreth orës 17.00, në Tetovë e kanë privuar nga liria 19-vjeçarin Xh.B. nga fshati Otushishtë e Tetovës, për shkak të dyshimeve se ka kryer disa vjedhjeve të rënda, gjatë kësaj dhe

Lexo tërë artikullin
Policia jep detaje për grabitjen e Xhamisë në Gostivar

Policia jep detaje për grabitjen e Xhamisë në Gostivar

Gjashtëdhjetë e katër vjeçari Gj.M. nga Gostivari, dje (29-shtator), ka denoncuar se më 28-shtator rreth orës 10 e 30 minuta, persona të panjohur deri tani, kanë kryer vjedhje të rëndë në xhaminë ,,Rinina,, me lokacion në rrugën ,,Beliçica,, në Gostivar.

Lexo tërë artikullin
Një burrë ka vdekur ndërsa një grua është lënduar rëndë pas një zënke familjare në Koçan

Një burrë ka vdekur ndërsa një grua është lënduar rëndë pas një zënke familjare në Koçan

Një burrë 50 vjeçar nga Koçani ka vdekur, ndërsa bashkëshortja e tij 45 vjeçare është lënduar rëndë pas një zënke familjare. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në një shtëpi në rrugën “Klimenti i Orhit” në Koçan, pas të cilës gruaja është

Lexo tërë artikullin
Humb jetën një këmbësor në bulevardin “Serbia” në Shkup

Humb jetën një këmbësor në bulevardin “Serbia” në Shkup

Një këmbësorë gjashtë e një vjeçar nga Shkupi mëngjesin e sotëm ka vdekur pasi është përplasur nga automjet transportues “MAN” me rimorkio me targa të Shkupit. Siç informojnë nga MPB, sot në ora 08:40 është njoftuar se në bulevardin “Serbia”

Lexo tërë artikullin
Përdorën mjete piroteknike në dasëm, alarmohet Policia e Tetovës

Përdorën mjete piroteknike në dasëm, alarmohet Policia e Tetovës

Policia e Tetovës bëri me dije që dje në ora 21.00 në SPB Tetovë, është denoncuar prishje e rendit dhe qetësisë publike, me lëshim mjeteve piroteknike-fishekzjarreve, transmeton Gostivari Sot  Ngjarja ka ndodhur në rrugën ,,Borçe Koçovski,, përpara shtëpis së 54-

Lexo tërë artikullin

REKLAMA