Lady in red, Kate!

Lady in red, Kate!

Kohët e fundit ka guxuar me veshjet e saj, por Dukesha e Kembrixh Kate Middleton ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj të kuq në një festë të mbajtur me rastin e ditëlindjes së Mbretëreshës, në ambasadën britanike në Berlin.

Lexo tërë artikullin
Era “zhvesh” Demi Rose

Era “zhvesh” Demi Rose

E kemi parë të pozojë me bikini në det dhe në resortet luksoze të Ibizas, por këtë herë vjen krejt ndryshe. Si rrallë herë këtë verë, Demi Rose u shfaq e veshur. 22-vjeçarja u fotografua në rrugët e Ibizas së

Lexo tërë artikullin
Vetëvaret këngëtari i Linkin Park

Vetëvaret këngëtari i Linkin Park

Chester Bennington, këngëtari i bandës së njohur të muzikës rock alternativ, Linkin Park ka vdekur. Mediat amerikane njoftojnë se 41-vjeçari Chester Bennington ka vrarë veten në banesën e tij private në Palos Verdes në Los Anxheles. Këngëtari është gjetur i

Lexo tërë artikullin
Rikthim pas 30 vjetësh | FOTO

Rikthim pas 30 vjetësh | FOTO

U rikthye në vendin ku studioi 30 vjet më parë, duke krijuar kujtimet thjesht me një iPhone. Lisa Werner, 57 vjeçe, një fotografe profesionale nga Santa Barbara, Kaliforni, është rikthyer së fundmi në Europë për të bërë foto në të

Lexo tërë artikullin
Retro Rita!

Retro Rita!

Termi ‘stili kameleon’ duket se është shpikur për të. Rita Ora ka treguar një tjetër transformim drastik  teksa ka shëtitur rrugëve të Nju Jorkut me stilin e viteve ’70. Këngëtarja 26-vjeçare, duke mahnitëse me kaçurrelat e saj. Për të plotësuar

Lexo tërë artikullin
Rihanna rrëmben vëmendjen

Rihanna rrëmben vëmendjen

Kishte plot yje në tapetin e zi të premierës botërore të filmit më të ri fantastikoshkencor “Valeriani dhe qyteti i një mijë planeteve”, në Hollivud, por vëmendjen kryesore e rrëmbeu Rihanna. Këngëtarja ka veçse një rol të vogël në film

Lexo tërë artikullin
Demi pozon, por vërshojnë kritikat

Demi pozon, por vërshojnë kritikat

Moti i vranët dhe me shi që zaptoi ditët e fundit Spanjën e pengoi që të dalë në bregdet, por jo pozat e nxehta. Demi Rose iu drejtua pishinës së mbyllur për të bërë disa shkrepje, që me t’u shpërndarë

Lexo tërë artikullin
Kourtney “shndërrohet” në Kim Kardashian

Kourtney “shndërrohet” në Kim Kardashian

Kim Kardashian është padyshim “mbretëresha” e të pasmeve në familjen Kardashian, por duket se dikush tjetër po përpiqet të zërë vendin e saj. Bëhet fjalë për motrën e saj të madhe, Kourtney, e cila është shfaqur me të pasme më

Lexo tërë artikullin
Baba për herë të katërt, Ronaldo konfirmon!

Baba për herë të katërt, Ronaldo konfirmon!

Cristiano Ronaldo ka konfirmuar se e dashura e tij, Georgina Rodriguez, është shtatzënë. Pas disa muajsh spekulime, futbollisti ka konfirmuar se ai do të bëhet baba për herë të katërt. 32-vjeçari është pyetur nga një gazetë spanjolle, “El Mundo”, nëse

Lexo tërë artikullin
Pamela i rikthehet të kuqes

Pamela i rikthehet të kuqes

U shndërrua në ikonë me kostumin e kuq të banjos si roje plazhi dhe Pamela Anderson iu rikthye sërish të kuqes. 50-vjeçarja “përveshi mëngët” në një arë me misër…për një seri shkrepjesh të nxehta. Sa i takon jetës private, Pamela

Lexo tërë artikullin

REKLAMA

REKLAMA