Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrijes, duket e plakur si asnjëherë më parë

Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrijes, duket e plakur si asnjëherë më parë

Këngëtarja Mihrije Braha këtë vit ishte temë në mediat rozë. U lavdërua e u kritikua shumë për fotografitë provokuese me bikini të cilat i postonte vazhdimisht. E temë ka qenë edhe ‘rinia e përjetshme’ e saj. Mirëpo, si duket ajo

Lexo tërë artikullin
Vjen Big Papi, cilës i thotë ‘Qelma telefonin’? (Video)

Vjen Big Papi, cilës i thotë ‘Qelma telefonin’? (Video)

Super reperi shqiptarë Big Papi është rikthyer me një super hit të ri të titulluar ‘Qelma telefonin’. Ai është nga Kosova por jeton në Zvicër. Viziton shpesh trojet shqiptare ndërkohë që projektet e tij janë jashtëzakonisht të realizuara. Big Papi

Lexo tërë artikullin
Marina tregon se si në fillim Geti i shkruante në Instagram, dhe ajo mundohej ta injoronte

Marina tregon se si në fillim Geti i shkruante në Instagram, dhe ajo mundohej ta injoronte

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca ka qenë e ftuara e rashës në spektaklin “Xing me Ermalin”, të humoristit të njohur Ermal Mamaqi. Ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe karriera e saj. Marina foli për kalimin e saj në

Lexo tërë artikullin
Era Istrefi mahnit publikun në Amerikë

Era Istrefi mahnit publikun në Amerikë

Këngëtarja e mirënjohur Era Istrefi ka nisur t’u rrëmbejë zemrat fansave që në fillimet e saj. Këtë e ka bërë të mundur me muzikën dhe stilin e saj të veçantë. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka performuar në Amerikë ku ka

Lexo tërë artikullin
Klaudia Pepa ka diçka për t’ju thënë…

Klaudia Pepa ka diçka për t’ju thënë…

Gjatë ditëve që lamë pas balerina bukuroshe por edhe shumë e talentuar, Klaudia Pepa ka qenë në qendër të vëmendjes pas deklaratës që ajo bëri në emisionin “Rudina”. Bëhet fjalë për ish-bashkëshortin e saj koreografin, Albi Nako të cilin ajo

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa më e lumtur se kurrë pranë të dashurit

Dua Lipa më e lumtur se kurrë pranë të dashurit

Është bërë e ditur tashmë që Paul Klein është i dashuri i ri i këngëtares Dua Lipa. Në një imazh të publikuar së fundmi në Instagram, 22-vjeçarja shfaqet shumë e lumtur pranë personit të saj të zemrës. Kujtojm që së

Lexo tërë artikullin
Amela i dërgon fëmijët në “Karneval”

Amela i dërgon fëmijët në “Karneval”

Amela Neziri ishte këngëtarja më e vogël pjesëmarrëse në edicionin e 55-të të “Festivalit Mbarëkombëtar të Këngës për Fëmijë” në Shkodër, ku marrin pjesë fëmijë këngëtar nga të gjitha trevat shqiptare. Në këtë festival që është më i madhi dhe

Lexo tërë artikullin
Pak ditë para martesës, Labi: Dashuria lindi nga frika e një maceje

Pak ditë para martesës, Labi: Dashuria lindi nga frika e një maceje

Moderatori nga Kosova, Labinot Gashi i cili drejton programin “1 Kafe me Labin” vazhdon që të jetë një ndër moderatorët më të dashur të ekranit edhe pas 17 vitesh në televizion. Lbai i ftuar në emisionin “Rudina” ka rrëfyer se

Lexo tërë artikullin
Angelina Jolie, thjesht, nuk mundet pa këto taka – dhe mendojmë që e dimë përse?

Angelina Jolie, thjesht, nuk mundet pa këto taka – dhe mendojmë që e dimë përse?

Aktorja e njohur pikërisht ka iniciuar trendin e madh vjeshtor, të cilin të gjitha femrat do ta kopjojnë. Angelina Jolie adhuron këpucët ngjyrë neutrale dhe verës i mbath të gjitha, nga sandalet deri te takat – ngjyrë të lëkurës së

Lexo tërë artikullin
Modelja shqiptare nuk përmbahet më, publikon foto tejet të zjarrta

Modelja shqiptare nuk përmbahet më, publikon foto tejet të zjarrta

Modelja Zana Berisha shfaqet tejet atraktive në fotografitë e fundit. Modelja publikon fotografi të shumta në rrjetin social “Instagram”, ku i çmend të gjithë me pamjen e saj. Së fundmi Zana ka publikuar disa fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi,

Lexo tërë artikullin

MARKETING

NA NDIQNI NE FACEBOOK

MOTI SOT
26°