Stilet më të mira të flokëve për fytyra të rrethore (Foto)

Stilet më të mira të flokëve për fytyra të rrethore (Foto)

A jeni duke pasur problem ta gjeni stilin e përsosur të flokëve që i përshtatet formës së fytyrës tuaj? Faktikisht, flokët janë pjesa më e rëndësishme e pamjes fizike të një gruaje (por edhe të meshkujve), prandaj atyre u duhet

Lexo tërë artikullin
Vajza ju prezantojmë me tendencat më të fundit të xhiboksëve për vjeshtë-dimër 2017-2018

Vajza ju prezantojmë me tendencat më të fundit të xhiboksëve për vjeshtë-dimër 2017-2018

Tendencat e reja të modës ju drejtojnë nga  xhiboksët “Bomber”. Nëse nuk e keni një të tillë, duhet ta blini patjetër para se të vijë dimri, pasi koha më e përshtatshme për të veshur një bomber është tani në vjeshtë.

Lexo tërë artikullin
London Fashion Week 2017

London Fashion Week 2017

Kolesksionet më të fundit pranverë – verë 2018 Java e modës në Londër për këtë vit na solli koleksionet më të fundit pranverë – verë 2018, nën logon e stilistëve më të mëdhenj. Nuk mungoi as 83 vjeçari Giorgio Armani

Lexo tërë artikullin
Dy gjëra të cilat ndikojnë në rënien e flokëve te femrat

Dy gjëra të cilat ndikojnë në rënien e flokëve te femrat

Rënia e padëshiruar e flokëve mund të jetë tejet frustuese, bezdisëse dhe turpëruese për disa gra. Pavarësisht se është vetëm ndryshim i pamjes fizike, presioni i shoqërisë i bën femrat të dëshirojnë flokë të gjata e të bukura, prandaj rënia

Lexo tërë artikullin
Ky koleksion nga Java e Modës në New York i la të gjithë pa fjalë!

Ky koleksion nga Java e Modës në New York i la të gjithë pa fjalë!

Java njujorkeze e modës, e para që ngre siparin e një shtatori të mbushur me shfaqje të tilla në mbarë botën, është kthyer në magnet për stilistët e etur të prezantojnë vizionin e tyre të sezonit. Calvin Klein na befasoi

Lexo tërë artikullin
Frizurë e parezistueshme: Bëni gërshet zinxhiror (Video)

Frizurë e parezistueshme: Bëni gërshet zinxhiror (Video)

Kjo frizurë romantike është zgjedhja e vërtetë për fundverë. Gjatë disa sezoneve të fundit, gërshetat janë bërë trend i vërtetë në botën e frizurave, prandaj i kemi parë në forma të ndryshme. Nga bishti dhe bishtalecat, të cilët i zbukurojnë

Lexo tërë artikullin
Këmishët e bardha klasike, rikthehen në trend për sezonin Vjeshtë/Dimër (Foto)

Këmishët e bardha klasike, rikthehen në trend për sezonin Vjeshtë/Dimër (Foto)

Këmishët e bardha klasike nuk mungojnë në gardërobën e askujt. Por, me një reputacion për punë në korporata, këmishët e bardha shpeshherë mund të nënvlerësohen. Përderisa secili mund ta ketë një këmishë të tillë, të thjeshtë e të bukur, kjo

Lexo tërë artikullin
Floku i shkurtër, guxoni të ndryshoni! (Foto)

Floku i shkurtër, guxoni të ndryshoni! (Foto)

Tendencat e prerjes së flokëve të shkurtër të sezonit 2017-2018 janë për të gjitha. Nga stili mashkullor tek propozimet femërore dhe shik, prerjet e flokëve të shkurtër të stinës luajnë me baluket dhe nuancat e ngjyrave. Në rastin e parë

Lexo tërë artikullin
Ka figurën për të cilën ia kanë lakmi edhe vajzat e reja, kush do të thoshte se i ka 70 vjet? (Foto)

Ka figurën për të cilën ia kanë lakmi edhe vajzat e reja, kush do të thoshte se i ka 70 vjet? (Foto)

Edhe pse ka shkelur në decenien e shtatë, e famshmja Susan Sarandon ende me sukses po i mund stereotipat kur është fjala për kreacionet veshjeve. Format e bujshme edhe kësaj here mjeshtërisht i ka theksuar dhe të tubuarit e shumtë

Lexo tërë artikullin
Kush tha që pizhamet e këmishat e natës janë vetëm për të fjetur? Këto modele mund t’i vishni edhe për të dalë

Kush tha që pizhamet e këmishat e natës janë vetëm për të fjetur? Këto modele mund t’i vishni edhe për të dalë

Pizhamet, këmishat e natës nuk janë vetëm për të fjetur, tashmë ato mund t’i vishni edhe për të dalë. Trendi i pizhameve pushtoi sfilatat e modës vitin e kaluar, por duket se vazhdon të jetë mjaft “in” edhe sot. Keni

Lexo tërë artikullin

MARKETING

NA NDIQNI NE FACEBOOK

MOTI SOT
17°
12°
Wed
10°
Thu
10°
Fri
15°
Sat
16°
Sun