Ua prezantojmë këngëtarin hit për vitin 2018, dasmën tuaj ua bën parajsë ! | VIDEO

Ua prezantojmë këngëtarin hit për vitin 2018, dasmën tuaj ua bën parajsë ! | VIDEO

Remzi Krasniqi është këngëtari i mirënjohur nga Kosova, i cili së fundmi është bërë këngëtari më i kërkuar në organizimin e ahengjeve familjare si në Kosovë ashtu edhe në vendbanimet e tjera shqiptare, shkruan Flaka.  Krasniqi me grupin e tij

Lexo tërë artikullin
Dëshironi që dasma juaj të jet e veçant, dhe të ju ngel kujtim përgjithmon, Produksioni Vlora gjithmonë në shërbimin tuaj

Dëshironi që dasma juaj të jet e veçant, dhe të ju ngel kujtim përgjithmon, Produksioni Vlora gjithmonë në shërbimin tuaj

Dasma juaj meriton të duket bukur ndërsa juve duhet të ju ngelin përgjithmonë kujtimet e ahengjeve tuaja familjare. E nëse ende nuk keni vendosur se kush mund ta bëj këtë në mënyr profesionale, këtu është produksioni VLORA që gjendet në

Lexo tërë artikullin
Cipras prononcohet për zhvillimet e fundit politike rreth çështjes së emrit

Cipras prononcohet për zhvillimet e fundit politike rreth çështjes së emrit

Kam përgjegjësi përpara vendit tim, deklaroi kryeministri grek, Aleksis Cipras gjatë një takimi me liderin e opozitës ”Demokracia e re” (ND), Qiriakos Micotaqis, njoftuan burime qeveritare. ”Micotaqis e akuzon shefin e qeverisë greke se ka ngritur çështjen e emrit të

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa dhe Arianna Grande pozojnë së bashku

Dua Lipa dhe Arianna Grande pozojnë së bashku

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa ka publikuar një fotografi së bashku me këngëtaren tjetër të famshme Arianna Grande. Ndryshe Dua së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “IDGAF”, e cila është pëlqyer shumë

Lexo tërë artikullin
Rikthehet Noizy publikon “Gjuha e kampionit”

Rikthehet Noizy publikon “Gjuha e kampionit”

Reperi i njohur Noizy nuk ka vonuar shumë dhe është rikthyer për fansat e tij me një klip të ri. “Gjuha e kampionit” është klipi më i fundit i publikuar nga Noizy në të cilin është sërish i pranishëm aktori

Lexo tërë artikullin
Ndërron jetë rapsodi i njohur Sefë Mleqani (Video)

Ndërron jetë rapsodi i njohur Sefë Mleqani (Video)

Është ndarë nga jeta rapsodi i njohjur Sefë Mleqani. Ai ka vdekur sot, pas një sëmundje të shkurtër. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur vet familjarët përmes rrjeteve sociale. Rapsodi i njohur do të përcjellet nesër

Lexo tërë artikullin
Pas vdekjes, muzika e Dolores O’Riordan shitet për 900% më shumë

Pas vdekjes, muzika e Dolores O’Riordan shitet për 900% më shumë

Vdekja e pashpjegueshme e Dolores O’Riordan ka lëkundur botën e muzikës, duke bërë që muzika e saj të shitet për 900% më shumë se sa para se të vdiste. Muzika e saj solo, si dhe ajo me bendin The Cranberries,

Lexo tërë artikullin
Rudina Xhunga largohet nga Vizion Plus! Çfarë po ndodh me gazetaren e njohur…?!

Rudina Xhunga largohet nga Vizion Plus! Çfarë po ndodh me gazetaren e njohur…?!

Pasi qëndroi dy vite në Vizion Plus, gazetarja e njohur Rudina Xhunga është larguar nga ky televizion, ku drejtonte emisionin “Dritare”. Sipas “dritare.net”, Xhunga nuk preferon të flasë për momentin për arsyet e mbylljes së emisionit dhe as ku do

Lexo tërë artikullin
Premierë: “Shanghai” nga Flori dhe Dj Vicky

Premierë: “Shanghai” nga Flori dhe Dj Vicky

Flori dhe Vicky po duken si kinezë! Këngëtari Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës. Kënga titulohet “Shanghai” dhe është e përcjellur me videoklip, shkruan rtv21.tv Shanghai është një qytet kinez andaj edhe në këtë videoklip dy

Lexo tërë artikullin
U publikua kënga më e re e Rita Orës (VIDEO)

U publikua kënga më e re e Rita Orës (VIDEO)

Projekti muzikor ‘For You’ nga Rita Ora dhe Liam Payne tashmë është publikuar në Youtube, vetëm në versionin audio, shkruan lajmi.net Po ashtu, ky projekt do jetë kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’. Nuk dihet akoma nëse dyshja në

Lexo tërë artikullin

Publicitet


Moti sot
26°
25°
Sun
24°
Mon
24°
Tue
23°
Wed