VIDEO/ Pelikani ‘gangster’, ecën i pa shqetësuar për thikën e ngulur në krahë

VIDEO/ Pelikani ‘gangster’, ecën i pa shqetësuar për thikën e ngulur në krahë

Një pelikan është kapur duke ecur, derisa shihet një thikë e ngulitur në shpatullën e saj. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, zogu i plagosur është kapur nga një video në Australi. Aty zogu shihet duke ecur qetë me pelikanë

Lexo tërë artikullin
Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – ja ku gjendet telefoni (Video)

Përleshje në mes 20 personave për një iPhone të humbur – ja ku gjendet telefoni (Video)

Ky është momenti tronditës i një përleshje masive që shpërtheu në një qendër tregtare në Kaliforni. Dhe e gjithë kjo përleshje prej rreth 20 personave, sipas mediave të huaja, ndodhi pas një iPhone të humbur. Sherri shpërtheu pasi një vajzë

Lexo tërë artikullin
Reja e Remzije Osmanit vishet trash, por këtë pjesë të trupit e ekspozon (FOTO)

Reja e Remzije Osmanit vishet trash, por këtë pjesë të trupit e ekspozon (FOTO)

Hamza, djali i këngëtares së njohur është fejuar me bukuroshen e cila quhet Gëzime, shkruan Gazeta Blic. Dyshja duken një çift shumë simpatik, e Gzimja e cila nuk ia lëshon aspak rrugën vjehrrës së saj, duket të jetë një vajzë

Lexo tërë artikullin
Shqiptarët s’ndalen me skedinat, i riu kap milionat me 5 ndeshje

Shqiptarët s’ndalen me skedinat, i riu kap milionat me 5 ndeshje

Një tjetër skedinë e “çmendur” vjen nga Vora. Djali i cili e ka dërguar kësaj here ka bërë një bingo të vërtetë pasi me 10 mijë lek të vjetra, është shpallur fitues i 8 milionë e 700 mijë lekë. Ai

Lexo tërë artikullin
Trondit këngëtari: Më shumë kohë kaloj me Artiola Toskën se me gruan…

Trondit këngëtari: Më shumë kohë kaloj me Artiola Toskën se me gruan…

Prej vitesh bashkëpunojnë në skenë dhe tashmë këngëtari i njohur shqiptar ka bërë një deklaratë surprizuese. I ftuar në ‘Thumb’ këngëtari i njohur i muzikës popullore, Bujar Qamili është pyetur për marrëdhënien me bashkëshorten. Këngëtari është shpesh i ftuar nëpër koncerte

Lexo tërë artikullin

PUBLICI8

Sondazhi

Vlerësimi juaj për vitin 2018 ?
Maqedoni
2°
0°
Mon
-4°
Tue
-1°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE