Njihuni me Tukin, fitnes trajnerin super seksi që po çmend rrjetet sociale (Video)

Njihuni me Tukin, fitnes trajnerin super seksi që po çmend rrjetet sociale (Video)

Ai është një nga fitnes trajnerët me një fizik të mrekullueshëm që mund të jetë shembull më i mirë për rininë shqiptare. Tuki, mjafton të klikohet në faqen e tij të instagramit për t’i parë videot ku ushtron dhe të

Lexo tërë artikullin
Formula 1 në Danimarkë, gara “digjet” pa nisur

Formula 1 në Danimarkë, gara “digjet” pa nisur

Danimarka ka hequr dorë nga planet për të organizuar një garë të Formula 1 në Kopenhagen, ka deklaruar këtë të premte ministri i financave, Kristian Jensen. Vendimi për të ndalur planet për zhvillimin e një Çmimi të Madh në kryeqytetin

Lexo tërë artikullin
Spalletti këshillon Interin: Duhet t’u japim vazhdimësi rezultateve

Spalletti këshillon Interin: Duhet t’u japim vazhdimësi rezultateve

Pas fitores së bukur me përmbysje në debutimin e Ligës së Kampionëve, kundër Tottenham, Interi duhet të përsëritë vetveten edhe kundër Sampdorias, duke pasur parasysh se në Seria A, kryesuesit e Juventusit janë tashmë janë +8 pikë. Luciano Spalletti e

Lexo tërë artikullin
Salah po akuzohet padrejtësisht

Salah po akuzohet padrejtësisht

Të shumtë janë tifozët e Liverpulit që po e akuzojnë Mohamed Salahun për startin e një sezoni të dobët në “Anfield Road”. Por, ashtu si ajo pamje që e tregonte sulmuesin të përplaste shishen në stol i zemëruar pas golit

Lexo tërë artikullin
Zhgënjeu në Beograd, Hysaj rrezikon të mbetet në stol

Zhgënjeu në Beograd, Hysaj rrezikon të mbetet në stol

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti mbeti shumë i zhgënjyer nga barazimi që skuadra e tyre mori në Beograd përballë Zrvena Zvezdën. Sipas asaj që bëjnë me dije mediat italiane tekniku italian menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në Beograd shkoi në

Lexo tërë artikullin
Modric “trondit”: Botërori më shkatërroi!

Modric “trondit”: Botërori më shkatërroi!

Një Botëror i vështirë për t’u arkivuar, i jetuar me shumë intensitet për të mos lënë pasoja, në trup e në mendje. Rruga e Kroacisë, deri në finalen kundër Francës, ka ndikuar në mënyrë të pashmangshme te disa nga protagonistët

Lexo tërë artikullin
Ferdinand: S’jam i befasuar nga CR7, e kam parë të kafshojë

Ferdinand: S’jam i befasuar nga CR7, e kam parë të kafshojë

29 minuta dhe një karton i kuq. Se çfarë ka ndodhur në të vërtetë do ta shpjegojë raporti i gjyqtarit. Gjithsesi, ndeshja e parë e Ronaldo-s në Champions me Juventus nuk ka zgjatur shumë. Ka qenë një skenar i paimagjinueshëm,

Lexo tërë artikullin
Liverpool – PSG, sulmohet Neymar

Liverpool – PSG, sulmohet Neymar

Neymar kritikohet ashpër nga mediat franceze për paraqitjen e tij ndaj Liverpoolit. PSG ka pësuar humbjen e parë në Champions League kundër Livepool me rezultat 3-2. Për këtë ndeshje duket se mediat franceze e kanë gjetur njërin nga fajtorët. Bëhet

Lexo tërë artikullin
Ronaldo gjen përforcimin e ri në Juventus

Ronaldo gjen përforcimin e ri në Juventus

Cristiano Ronaldo ka kërkuar transferimin e një ish bashkëlojtari të tij në Juventus. Cristiano Ronaldo sponsorizon transferimin e mundshëm të James Rodriguezit tek Juventusi. Sipas mediave spanjolle, “ylli” portugez po u bën presion drejtuesve bardhezi për të bërë të mundur

Lexo tërë artikullin
Ylli i Barcelonës do largohet në janar

Ylli i Barcelonës do largohet në janar

Chelsea, Manchester City dhe Manchester United shfaqën një interes shumë të madh në merkaton verore për Ivan Rakitic, nisur edhe nga performanca shumë e mirë që pati në Kupën e Botës, por 30-vjeçari refuzoi të gjitha oferta. Ylli kroat u

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...