Ribery nuk dëshiron të largohet nga Bayern në fund të edicionit

Ribery nuk dëshiron të largohet nga Bayern në fund të edicionit

Gjatë fitores 3-1 ndaj Bayer Leverkusen Ribery duhet të largohej gjatë lojës për arsye familjare, por nuk ka në plan të largohet nga Bayern Munich. “Do të kisha dëshirë të luaja edhe një vit tjetër këtu,” shpjegon Ribery gjatë një

Lexo tërë artikullin
Ramos: Griezmann si CR7 dhe Messi? Injoranca është e guximshme

Ramos: Griezmann si CR7 dhe Messi? Injoranca është e guximshme

Sergio Ramos ishte lojtari i zgjedhur për të dalë përpara mediave, një ditë para ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Romës. Para fillimit të këtij sezoni në garën më të lartë europiane, kapiteni i bardhë shqyrtoi çështjet aktuale të ekipit.

Lexo tërë artikullin
Federata Italiane dënon Douglas Costan

Federata Italiane dënon Douglas Costan

Federata Italiane ka dënuar Douglas Costan. Pas gjestit të Duglas Costas në ndeshjen e të dielës, ku goditi me bërryl dhe pështyu kundërshtarin Di Francesko të Sasuolos, ditën e sotme ka ardhur edhe vendimi i Disiplinës italiane për futbollistin e

Lexo tërë artikullin
Hamilton: Suksesi në Singapor më i rëndësishmi i këtij sezoni

Hamilton: Suksesi në Singapor më i rëndësishmi i këtij sezoni

“Suksesi në garën e Singaporit mund të jetë më i rëndësishmi në këtë sezon, pasi u arrit në një pistë të vështirë për Mercedes dhe në një moment delikat të sezonit. Ndaj e konsideroj këtë triumf si një hap të

Lexo tërë artikullin
Problemi i Real Madridit, 97 milionë euro të pashfrytëzuara

Problemi i Real Madridit, 97 milionë euro të pashfrytëzuara

Fytyrat e reja të ardhura te Reali ende nuk e kanë treguar se sa vlejnë. Pas 5 ndeshjeve zyrtare, tri nga katër përforcimet e ekipit, Odriozola, Vinicius dhe Mariano deri më tani nuk kanë luajtur asnjë minutë. Të tre i

Lexo tërë artikullin
Liverpool me probleme te mëdha për ndeshjen ndaj PSG

Liverpool me probleme te mëdha për ndeshjen ndaj PSG

Dominic Solanke dhe Divock Origi nuk do të jenë në dispozicion të trajnerit të Liverpool, Jurgen Klopp, për ndeshjen e Champions League kundër Paris Saint-Germain në “Anfield Road”. Dy sulmuesit u dëmtua në ndeshjen e luajtur me ekipin U-23, të

Lexo tërë artikullin
FC Kosova në München nuk ka të ndalur, katër ndeshje me katër fitore

FC Kosova në München nuk ka të ndalur, katër ndeshje me katër fitore

Dje në München të Gjermanisë është zhvilluar ndeshja e rradhës në futboll ku FC Kosova e München-it nuk ka të ndalur me përforcimet e reja që është pjesë e suksesit jo vetëm e kryesisë së klubit por edhe e gjithë

Lexo tërë artikullin
“Sistemi i lojës së Unitedit nuk i përshtatet Pogbas”

“Sistemi i lojës së Unitedit nuk i përshtatet Pogbas”

Legjenda e Chelseas, Claude Makelele mendon se sistemi i Manchester United nuk i përshtatet Paul Pogbas. Pogba duket se do të largohet nga “Old Traffordi” dy pas rikthimit të tij tek ‘Djajtë e Kuq’. “Kur e shikoj Paul Pogba qysh

Lexo tërë artikullin
Adriano: Spalletti, njeriu i duhur për Interin

Adriano: Spalletti, njeriu i duhur për Interin

Ish-sulmuesi i Inter Adriano e ka cilësuar skuadrën aktuale si stratosferike, dhe mendon se Luciano Spalletti është njeriu i duhur për këtë punë. Braziliani do të jetë në shkallët e San Siro-s për ndeshjen e fundjavës ndaj Parma-s, një tjetër

Lexo tërë artikullin
Ylli i Realit zgjidhet ‘lojtari më i mirë i muajit’

Ylli i Realit zgjidhet ‘lojtari më i mirë i muajit’

Gareth Bale e ka fituar çmimin, “Mahou” duke u shpallur lojtari më i mirë i Real Madridit gjatë muajit gusht. Tifozët e kishin mundësinë të votonin për lojtarin që ata menduan se luajti më së miri në muajin gusht. Ky

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
17°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...