Shqipërisë i mungoi vetëm fati sportiv, shkëlqeu në pjesën e parë

Shqipërisë i mungoi vetëm fati sportiv, shkëlqeu në pjesën e parë

Shqipëria ka humbur 2-0 një ndeshje ndaj Francës në të cilën rezultati më i drejtë do të ishte barazimi. Ishin minutat e fundit ato që na ndëshkuan, atëherë kur Griezmann me kokë dhe Payet pas një kundërsulmi i hoqën kombëtares

Lexo tërë artikullin
Granit Xhaka kërcënon Francën

Granit Xhaka kërcënon Francën

Granit Xhaka është zgjedhur për herë të dytë me radhë lojtari më i mirë i ndeshjes Zvicra ka barazuar 1:1 me Rumaninë në ndeshjen e dytë të Grupit A, ku tani kanë katër pikë. Ndeshjen e fundit, Zvicra e shqiptarëve e

Lexo tërë artikullin
Thaçi ndjek Kombëtaren nga Italia

Thaçi ndjek Kombëtaren nga Italia

Presidenti Hashim Thaçi, është duke qëndruar në Itali, që nesër të takohet me me Papa Françeskun në Vatikan. Ai në këto çaste ndodhet në një restorant të Romës, nga ku po shikon ndeshjen e Shqipërisë përballë Francës në Euro 2016.

Lexo tërë artikullin
Shqipëria si e barabartë para Francës, pjesa e dytë 0-0

Shqipëria si e barabartë para Francës, pjesa e dytë 0-0

22:30  71′ – Zëvendësimi i parë për tanët. Roshi hyn në fushë duke zëvendësuar Lilën. 22:28  69′ – Radha e Francës për të goditur shtyllën. Giroud kërcen bukur në zonë dhe topi i goditur me kokë prej tij mposht Berishën,

Lexo tërë artikullin
Francë-Shqipëri, këto FOTO po çmendin median greke

Francë-Shqipëri, këto FOTO po çmendin median greke

Fotot e tifozëve shqiptarë në stadiumin “Velodrom” janë duke çmendur median greke. Vajzat seksi shqiptare që kanë shkuar në mbështetje të kombëtares së Shqipërisë në ndeshjen kundër Francës, por bëjnë xhiron e medieve jo vetëm tonat, por edhe ballkanike e

Lexo tërë artikullin
Shpend Ahmeti, Bujar Nishani dhe Francois Hollande ndjekin së bashku lojën

Shpend Ahmeti, Bujar Nishani dhe Francois Hollande ndjekin së bashku lojën

Loja e futbollit në mes Shqipërisë dhe Francës i ka bërë bashkë dy presidentët e këtyre dy shteteve, Bujar Nishanin dhe Francois Hollande. Nishani dhe Hollande janë duke e përcjell lojën nga zona VIP ku shihet edhe Ministri i Punëve

Lexo tërë artikullin
Shqipëri- Francë, atmosferë elektrizuese në Tiranë

Shqipëri- Francë, atmosferë elektrizuese në Tiranë

Një atmosferë elektrizuese ka përfshirë Tiranën nen ethet e ndeshjes Shqipëri- Francë, ku qindra tifozë të veshur kuqezi kanë vërshuar në rrugët e kryeqytetit dhe kanë mbuluar anekënd vendin me ngjyrat e simbolit kombëtar. Nga njëra anë ankthi dhe nga

Lexo tërë artikullin
UEFA: Shqiptarë, a do të na dhuroni edhe sot spektakël? (FOTO)

UEFA: Shqiptarë, a do të na dhuroni edhe sot spektakël? (FOTO)

Në ndryshim total me atë që po ndodh me tifozët rusë dhe ata anglezë në Francës gjatë Euro 2016, tifozët shqiptarë kanë qenë një shembull për të gjitha tifozëritë e tjera në ndeshjen e parë ndaj Zvicrës. Edhe pse kombëtarja

Lexo tërë artikullin
Euro 2016, shifrat e raundit të parë në grupe

Euro 2016, shifrat e raundit të parë në grupe

Euro 2016 bëri bilancin e saj pas mbylljes së raundit të parë të ndeshjeve në grupe dhe të dhënat janë vërtet interesante. Kështu futbollistët italianë janë ata që kanë vrapuar më shumë, pasi në ndeshjen me Belgjikën ata përshkuan 119.7

Lexo tërë artikullin
Nuk lejohej në stadium, flamuri kuqezi shpaloset në plazhet e Marsejës

Nuk lejohej në stadium, flamuri kuqezi shpaloset në plazhet e Marsejës

Zona e tifozëve në Marsejë të Francës u pushtua pasditen e kësaj të mërkure nga flamuri gjigant kuqezi. Mijëra tifozë shqiptarë, të cilët kishin udhëtuar drejt Jugut të Francës në mbështetje të kombëtares shqiptare, ndihmuan në shpalosjen pranë plazhit të

Lexo tërë artikullin

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
16°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...