Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Agjencia Turistike “Traveller’s Point”, me seli në Tiranë, Gostivar dhe Sarandë, për sezonin turistik Vera 2017, sjellë ofertën sencazionale me çmim marramendës për vetëm 291 euro, përfshi akomodim në hotel 7 netë, dy  vakte ushqim (mëngjes dhe darkë), pishina, plazhi, WI-FI,

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Hotel “Regina” në Vlorë u sjellë ofertën e parezistueshme | VIDEO

VERA 2017 | Hotel “Regina” në Vlorë u sjellë ofertën e parezistueshme | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Regina” në Vlorë.  

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Aliko në Vlorë, vendi i përallave verore. Ofertë fantastike | VIDEO

VERA 2017 | Aliko në Vlorë, vendi i përallave verore. Ofertë fantastike | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik  Aliko. Hoteli ka 28 dhoma 4 jane suita, 4 dhoma teke , 4 dhoma matrimoniale dhe 16

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Tropikal Resort, mrekullia buzë detit Adriatik, ja oferta senzacionale | FOTO GALERIA

VERA 2017 | Tropikal Resort, mrekullia buzë detit Adriatik, ja oferta senzacionale | FOTO GALERIA

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Tropikal Resort, në Durrës. Tropikal Resort është një hotel resort gjigand që ndodhet në qytetin e

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Gjilani” në Ksamil të Sarandës. Kompleksi Gjilani, është i vendosur në njëren nga pjesët më të

Lexo tërë artikullin
Analiza e Alistar Campbell: Duhet ta vizitoni Shqipërinë

Analiza e Alistar Campbell: Duhet ta vizitoni Shqipërinë

Nëse nuk keni prenotuar ende pushimet, duhet patjetër të shkoni në Shqipëri. Kjo është këshilla që ish-zëdhënësi i Toni Blerit, Alistar Campbell i jep britanikeve. “Shqipëria,-shkruan ai në faqen e tij të internetit- nuk është ai vendi ku ka një

Lexo tërë artikullin
Shkoni në vendet e Games of Thrones

Shkoni në vendet e Games of Thrones

Dimri i Madh, Kalaja të gjitha vendet misterioze për ata të apasionuar pas Games of Thrones (Froni i Shpatave), saga që tashmë është në edicionin e shtatë është bërë këto ditë më popullori në internet Në Google Street View ka

Lexo tërë artikullin
Shqipëria, turizëm i lirë | VIDEO

Shqipëria, turizëm i lirë | VIDEO

Revista Forbes e rendit Shqipërinë si destinacionin më të lirë të botës për 2017-tën. Vendin tonë, revista e njohur e cilëson si më të përballueshmin në të gjitha zonat ku mbërrin dollari, nga Vietnami  deri në Las Vegas. Në këtë

Lexo tërë artikullin
Çlirohuni nga telefoni kur jeni me pushime

Çlirohuni nga telefoni kur jeni me pushime

Fikja e telefonit kur fle, mos e vendos në tavolinë gjatë ngrënies, ta lësh një gjysëm dite në shtëpi kur shkon në plazh dhe ta zëvendësosh në komodinë me një alarm tradicional. Janë disa zakone të vogla që mund të

Lexo tërë artikullin
Ishujt Karaibe mund të jenë edhe të rrezikshme

Ishujt Karaibe mund të jenë edhe të rrezikshme

Një neozelandeze vdiq në ishujt Karaibe, pasi shkulmet e forta të erës që lëshoi ndezja e motorit të një avioni e përplasën dhunshëm në tokë. Incidenti ndodhi pranë Aaeroportit ndërkombëtar “Princess Juliana”, të ndodhur vetëm pak metra larg plazhit. Frekuentuesit

Lexo tërë artikullin