Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Jo vetëm që ‘Oscar’ është çmimi kryesor në botën e kinematografisë, por është gjithashtu një shfaqje e modës së mahnitshme. Veshjet e mbrëmjes që aktoret veshin në skenë për të pranuar statujën e dashur dhe ata që vetëm ecin përgjatë

Lexo tërë artikullin
Zaimina zbulon dietën që nuk e lejoi të shtonte kilogramë gjatë shtatzënisë

Zaimina zbulon dietën që nuk e lejoi të shtonte kilogramë gjatë shtatzënisë

Është treguar mjaft e kujdesshme për të mos publikuar shumë foto gjatë pritjes së ëmbël, tani që i kanë mbetur edhe pak javë derisa të presë në jetë vajzën, Zaimina Vasjari ka vendour të ndajë më shumë momente me miqtë virtualë nga

Lexo tërë artikullin
Follow PAMJET/ NDAHET NGA JETA AKTORI SHUMË I DASHUR

Follow PAMJET/ NDAHET NGA JETA AKTORI SHUMË I DASHUR

Po bëhen gjithnjë dhe më të shpeshta rastet e ndarjes nga jeta të emrave të njohur të artit dhe kulturës. Për më tepër edhe në moshë të re, siç është rasti i para pak orëve kur u njoftua zyrtarisht se

Lexo tërë artikullin
Forbes: Dua Lipa dhe Rita Ora ndër talentet më të ndritshme

Forbes: Dua Lipa dhe Rita Ora ndër talentet më të ndritshme

Dy këngëtaret shqiptare me origjinë nga Kosova Rita Ora dhe Dua Lipa ,të cilat kanë arritur suksese të mëdha në skenën ndërkombëtare të muzikës, tashmë po i shtojnë listës së tyre edhe një tjetër sukses. Lista vjetore e Forbes ’30

Lexo tërë artikullin
Shakira rrezikon 2 vite burg, akuzohet për evazion

Shakira rrezikon 2 vite burg, akuzohet për evazion

Miliona euro evazion fiskal në katër vite. Këtë radhë, ajo që nuk ka paguar atë që i detyrohet arkave të Madridit, është këngëtarja kolumbiane Shakira, bashkëshorte e futbollistit katalan Gerard Pique, që akuzohet për mashtrim nga agjencia e tatimeve për

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa, rikthehet me “ish-in” e saj

Dua Lipa, rikthehet me “ish-in” e saj

“New Rules” dhe së fundmi “IDGAF” janë shndërruar në himne për të gjitha vajzat që kanë nevojë për disa këshilla sesi të heqin dorë nga një lidhje toksike. Sa i përket Dua Lipa-s, këngëtarja e famshme mesa duket nuk i

Lexo tërë artikullin
Zaimina tashmë nuk fshihet më, poston foto me partnerin (FOTO LAJM)

Zaimina tashmë nuk fshihet më, poston foto me partnerin (FOTO LAJM)

Bukuroshja në ditët e fundit të shtatzanisë ka vendosur që shtëpinë e saj ta shndërrojë në skenë xhirimi për të shkrepur disa fotografi. Ao ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar për herë të parë me partnerin e saj Klodian Asllanaj. Çifti duket

Lexo tërë artikullin
Çfarë bën Viola Spiro pas arrestimit të të dashurit në Itali?

Çfarë bën Viola Spiro pas arrestimit të të dashurit në Itali?

Moderatorja Vila Spiro u vu në qendër të vëmendjes nga ana e mediave rreth një muaj më parë për shkak të arrestimit të të dashurit të saj në Itali, pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike. Prej kohësh Viola udhëtonte

Lexo tërë artikullin
Nëse keni këto cilësi, partneri juaj do të ndihet tepër mirë në shtrat

Nëse keni këto cilësi, partneri juaj do të ndihet tepër mirë në shtrat

Nëse dëshironi të shihni partnerin të eksituar në krevatin tuaj, mos ngurroni, por transformohuni në bombë të vërtetë. Një hulumtim ka treguar që femrat për seks me partnerin e ri përgatiten madje edhe deri në 6 orë. Kjo përfshin depilimin,

Lexo tërë artikullin
Po e sheh e gjithë bota/ Dafina Zeqiri si asnjëherë më parë pranë reperit të njohur

Po e sheh e gjithë bota/ Dafina Zeqiri si asnjëherë më parë pranë reperit të njohur

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e cila po zhvillon karrierën e saj në Amerikë u shfaq në projektin e parë të huaj me reperin French Montana, i cili ishte vetëm si imazh në këngë. Duket se miqësia mes tyre vazhdon se

Lexo tërë artikullin

Publicitet

Moti sot
6°
1°
Mon
2°
Tue
2°
Wed
3°
Thu

ARKIVI I LAJMEVE