Njihuni me super yllin e skenës shqiptare, Fati Kasaj (Video)

Njihuni me super yllin e skenës shqiptare, Fati Kasaj (Video)

Këngëtari i ri 24 vjeçarë Fati Kasaj vjen me një projekt të ri të titulluar ‘Asnihere’ një këngë ritmike që po ndez atmosferën në këto ditë të ftohta vjeshte. Me tekst nga vet këngëtari dhe muzikë prej Thai beats dhe

Lexo tërë artikullin
Ibrahim Kasami godet fuqishëm me projektet e tij (Video)

Ibrahim Kasami godet fuqishëm me projektet e tij (Video)

Ibrahim Kasami është zëri që jehon kudo, një këngëtar që është dëshmuar prej vitesh, duke sjellë këngë të bukura, videoklipe interesante dhe duke qenë përherë pranë publikut të gjërë. I pranishëm në dasma, ahengje, mbrëmje muzikore, e gjitjashtu produktiv në

Lexo tërë artikullin
Matilda vjen shumë elegante në projektin e ri (Video)

Matilda vjen shumë elegante në projektin e ri (Video)

Matilda është nga Tirana mirëpo prej 5 vitesh këndon dhe performon në diasporë në shumë mbrëmje muzikore, ndërkohë që ka filluar të merr pjesë edhe ne ahengje familjare e kryesisht në Maqedoni. “Do jem me ty” është projekti i saj

Lexo tërë artikullin
Eralda ndezë publikun me projektin e ri plot ritëm (Video)

Eralda ndezë publikun me projektin e ri plot ritëm (Video)

Një këngë plot ritëm që i dedikohet shoqërisë vjen këtë herë nga këngëtarja e njohur Eralda Jashari, një emër tashmë i njohur i skenës që sjellë projektin e ri për publikun shqiptarë me tekst nga Gëzim Mneri e muzikës nga

Lexo tërë artikullin
KMC nuk di të ndalet, bashkëpunon edhe me Aurel Thëllimin!

KMC nuk di të ndalet, bashkëpunon edhe me Aurel Thëllimin!

Bashkëpunimet tashmë jo vetëm që janë trend por edhe një mënyrë e ndërsjellë për të marrë sadopak ndjekës dhe publik njëri-tjetri por edhe për të shtuar një këngë më shumë në veprat e tyre. KMC, reperi shqiptar që nuk ka

Lexo tërë artikullin
Pablo Jr dhe Lewa sjellin “Albanian Kriminals”, një sukses i garantuar!

Pablo Jr dhe Lewa sjellin “Albanian Kriminals”, një sukses i garantuar!

Ata janë dy djem, vëllezër  me origjinë shqiptare, por lindur dhe rritur në Itali.  Shane Proshka  14 vjeç dhe Lewis Proshka 16 vjeç, emrat me të cilët njihen në art si  Pablo jr  dhe Lewa. Sapo kanë publikuar një klip

Lexo tërë artikullin
Hamdi Kashtanjeva, tashmë edhe aktor i suksesshëm

Hamdi Kashtanjeva, tashmë edhe aktor i suksesshëm

Emri i tij është i njohur në këndin e biznesit, si biznesmen i suksesshëm në Zvicër. Por, tashmë Hamdi Kashtanjevën e shohim me rol të theksuar në filmin që promovohet më 22 nëntor në të gjitha kinematë e Shqipërisë “Dashuria

Lexo tërë artikullin
Dëgjojeni këtu hitin e ri të Leonard Alija me titull ‘Merre zemrën’ (Video)

Dëgjojeni këtu hitin e ri të Leonard Alija me titull ‘Merre zemrën’ (Video)

Këngëtari pejan Leonard Alija ka hedhur në qarkullim një tjetër projekt muzikorë të finalizuar edhe me videoklip të cilin e ka titulluar ‘Merre zemrën’, një këngë e lehtë e mrekullueshme e cila i kushtohet dashurisë. Me tekst nga Suzana Fazliu

Lexo tërë artikullin
Të hënën në Mambo ju argëtojnë tingujt e Asim Gashit

Të hënën në Mambo ju argëtojnë tingujt e Asim Gashit

Këngëtari i njohur kosovar të hënën ka vendosur që të argëtojë gjithë publikun e pranishëm në Mambo në Prishtinë, e që të gjithë ata që duan të kalojnë një atmosferë të jashtëzakonshme patjetër që duhet vizituar këtë lokacion për të

Lexo tërë artikullin
Mërgim Mjeku lanson projektin e ri “My Loco”

Mërgim Mjeku lanson projektin e ri “My Loco”

Mërgim Mjeku ka sjell projektin e ri “My Loco”. Ky projekt është realizuar edhe me videoklip që është punuar nga”Filmnation”. Kënga tanimë është në kanalin zyrtar, Youtube dhe pritet që të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Lexo tërë artikullin

REKLAMA

Maqedoni
11°
6°
Thu
4°
Fri
2°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE