KMC lajmëron nisjen e xhirimeve të këngës së re!

KMC lajmëron nisjen e xhirimeve të këngës së re!

Bashkëpunimi i ri i reperit shqiptar KMC me këngëtaren e njohur Blerina Matraku, duket se po finalizohet me xhirimet të cilat do të nisin shumë shpejt. Këtë reperi e ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale ku zbulon edhe

Lexo tërë artikullin
Kjo këngë e Metit do ti çmend qikat nga Diaspora

Kjo këngë e Metit do ti çmend qikat nga Diaspora

Meti Bajrami është një nga këngëtarët hit të skenës sonë muzikore. Aktiv, i pranishëm kudo dhe përherë me këngë bombastike, që bëjnë për vete një publik të tërë. Meti Bajrami ndër vite ka sjellë një mori produktesh muzikore, e një

Lexo tërë artikullin
`Thirrëm` thotë Diinora në këngën e re

`Thirrëm` thotë Diinora në këngën e re

Ka lansuar këngën e re. Këngëtarja shqiptare e njohur me emrin Diinora, në tregun muzikor ka publikuar projektin e radhës të titulluar ‘Thirrëm’. Kjo këngë është prodhim i Don Arbas ndërsa teksti u shkrua nga Boletin Musa. ‘Thirrëm’ është finalizuar

Lexo tërë artikullin
Berat Behramaj befason me video –fashion-in e ri

Berat Behramaj befason me video –fashion-in e ri

Emri i tij është i njohur për publikun shqiptar, dhe jo vetëm. Berat Behramaj me bukurinë dhe talentin e tij ka arritur majat e suksesit qysh si fëmijë. Kërkesat e artistëve këngëtarë për ta patur atë nëpër projektet e tyre

Lexo tërë artikullin
Talenti i Kanitës po sheh dritë jeshile edhe nga popujt e huaj

Talenti i Kanitës po sheh dritë jeshile edhe nga popujt e huaj

Thuhet se rrethi ku lindesh dhe zhvillohesh, ndikon në talentin dhe kapacitetin e individit, e në të vërtetë ashtu është. Kjo thënie i rri më tepër se kujtdo artistes sonë shkupjane, këngëtares Kanita Suma. Për fatin e saj të mirë,

Lexo tërë artikullin
Adalena shfaqet më në formë se kurrë!

Adalena shfaqet më në formë se kurrë!

Pas lançimit të klipit të saj “Gënjeshtar” që për të qenë të sinqertë pati impaktin e duhur në publik ajo u prezantua në “Kënga magjike 2017” në kategorinë e këngëtarëve të rinj me një baladë të kompozitorit Irekenc Hyka, ajo

Lexo tërë artikullin
Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Por kësaj here, Shpëtim Haj është përballur me një sfidë shumë interesante, shkruan lajmi.net Ka qenë Visar Kalludra, moderatori kosovar i cili në Instagram ka hedhur një video ku shihet si në sfidën e radhës do jetë si shitës në

Lexo tërë artikullin
Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Ka publikuar një video në Instagram! Reperi Skivi në këtë video ka ndarë me ndjekësit lajmin se e ka verifikuar llogarinë e tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net Ai ka falënderuar e përshëndetur gjithë ata që e ndihmuan në

Lexo tërë artikullin
Elvana, Flori, TNT dhe Fisnikët në 20 minuta mrekulli të sjellë nga Ardit Bexheti (Video)

Elvana, Flori, TNT dhe Fisnikët në 20 minuta mrekulli të sjellë nga Ardit Bexheti (Video)

Një potpuri dhe disa covera të këngëve më të dëgjuara dhe hiteve shqiptare janë realizuar edhe me videoklip nga këngëtari i njohur prej Gostivari, Ardit Bexheti i cili ka realizuar projektin e tij më të gjatë deri më tani edhe

Lexo tërë artikullin
Aida Husaj, shqiptarja që po çmend eventet e bukurisë në Gjermani (Foto)

Aida Husaj, shqiptarja që po çmend eventet e bukurisë në Gjermani (Foto)

Aida Husaj u zgjodhë Miss Shoqëruesja e dytë dhe MISS FOTOZHENIA në MISS GLAMOUR FACE WORLD në Gjermani. Bukuroshja Kosovare Aida HUSAJ është 20 vjeçare nga Peja dhe jeton në Holand dhe është përzgjedhur nga Shpejtim ZEJNELI për të përfaqesuar

Lexo tërë artikullin

Publicitet

Moti sot
4°
3°
Sun
4°
Mon
5°
Tue
4°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE