Roman Polanski përballet me një tjetër akuzë për përdhunim

Roman Polanski përballet me një tjetër akuzë për përdhunim

Filmbërësi i njohur, Roman Polanski, po përballet me një tjetër akuzë për keqtrajtim seksual. Aktorja franceze, Valentine Monnier, pohon se regjisori e ka përdhunuar gjatë kohës sa ajo ishte adoleshente. Ajo ka thënë se fituesi i Oscarit e ka përdhunuar

Lexo tërë artikullin
Prestigjiozja “Vogue”: Dua Lipa po e mban gjallë trendin e parzmores

Prestigjiozja “Vogue”: Dua Lipa po e mban gjallë trendin e parzmores

Trendi ishte inspiruar fillimisht nga Timothee Chalamet në “2019 Golden Globes”, ku aktori kishte pasur veshje të brendit Louis Vuitton Pak kohë pas tij, edhe tjerët kishin filluar ta marrin vendimin e rrezikshëm për t’u veshur me parzmore, duke përfshirë

Lexo tërë artikullin
I kërkohet aktorit Deep t’i nënshtrohet vlerësimit për shëndetin mendor

I kërkohet aktorit Deep t’i nënshtrohet vlerësimit për shëndetin mendor

Sipas dokumenteve ligjore të marra nga revista “The Blast, Heard”, e cila u nda nga Deppi në vitin 2016, ajo po u kërkon gjykatave ta detyrojnë aktorin të përfundojë një ekzaminim të shëndetit mendor ose një “vlerësim të pavarur mendor”,

Lexo tërë artikullin
Gruaja e Schumacher tregon dhuratën e fundit që e mori nga ai

Gruaja e Schumacher tregon dhuratën e fundit që e mori nga ai

Gruaja e Michael Schumacher, Corinna ka dhënë një intervistë të rrallë. Duke mos pranuar të prononcohet për media që shumë kohë, Corinna ka thyer heshtjen për “The Magazine”, revistën e Marcedesit. E pyetur për gjendjen e burrit të saj, Corinna

Lexo tërë artikullin
Bashkëshortja e portierit De Gea me veshje të dizenjatores Lia Stublla

Bashkëshortja e portierit De Gea me veshje të dizenjatores Lia Stublla

Puna unike dhe veshjet me stil të krijuara nga duart e dizenjatores kosovare, Lia Stublla kanë depërtuar edhe përteje kufijve shqiptarë. Në mesin e shumë emrave të njohur që tashmë janë veshur me fustanet e Lia Stubllës, së fundi kësaj

Lexo tërë artikullin
Mes flakësh, Klaudia Pepa bën njoftimin e rëndësishëm

Mes flakësh, Klaudia Pepa bën njoftimin e rëndësishëm

Balerina e njohur Klaudia Pepa ngjall interesin e publikut, si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private. Këtë herë ajo ka dhënë një lajm të mirë për sa i përket karrierës së saj. Nëpërmjet një postimi në

Lexo tërë artikullin
Big Mama humb njeriun më të dashur

Big Mama humb njeriun më të dashur

Besjana Kasami e njohur me emrin artistik Big Bama para pak çastesh ka ndarë një lajm të keq me miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka njoftuar se është ndarë nga jeta prindi i saj, Adi Kasami, njofton Flaka

Lexo tërë artikullin
Vazhdimi i katërt për John Wick nuk do të jetë i fundit

Vazhdimi i katërt për John Wick nuk do të jetë i fundit

Kompania filmike, Lionsgate, e cila qëndron prapa filmave për “John Wick” ka nisur përgatitjet për vazhdimin e pestë të filmit aksion-triller, ndërkohë që akoma nuk ka dalë i katërti – bën të ditur Men’s Health. Hit filmat me Keanu Reeves

Lexo tërë artikullin
Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen

Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen

Në promovimin e filmit të fundit, Scarlett Johanson u shfaq në një kombinim sfidues që nxori në pah të gjitha linjat në trupin e saj. Ajo njihet për stil fenomenal dhe falë trupit të saj të përsosur ka lirinë të

Lexo tërë artikullin
Akoma pëlqehen realizimet e “West Side Family”

Akoma pëlqehen realizimet e “West Side Family”

Për 16 javë, bashkëpunimi i West Side Family me Eranda Libohova, “Marinela”, ka mundur të përballojë konkurrencën e prurjeve të reja muzikore në ‘The Top List’, por kjo javë ka rezultuar fatale për të, duke mbetur jashtë listës së 100

Lexo tërë artikullin

REKLAMA